16 березня 2016 року на базі Миколаївського НВК відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови з проблеми "Використання ігрових форм роботи при підготовці та проведенні уроків української мови та літератури як один із шляхів підвищення якості освіти".
Учасники семінару відвідали урок української мови у 7 класі "Узагальнення та систематизація вивченого за темою "Прислівник" та позакласний захід "Я люблю Україну" (Вчитель Малафій В.А.).
Всі вчителі отримали масу задоволення від побаченого, мали змогу взяти участь у позакласному заході спільно з дітьми.
По закінченню семінару Заєць І.О., завідувач РМК, відповідальна в окрузі за організацію та провведення ЗНО внесла роз’яснення вчителям української мови з приводу вичитки програмового матеріалу з української мови та виставлення річних оцінок. Також була акцентована увага колег на критеріях оцінювання власного висловлення у ЗНО.
|