Триває обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. 27 та 28 січня 2018 року відбулись олімпіади з біології та географії. Участь наших школярів стала найбільш успішною серед тих олімпіад які відбулись.
В олімпіаді з біології серед учнів 9 класів переможцем став учень Гнатівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ «Мрія» Куріщенко Денис, серед учнів 8 класів ІІІ місце виборов учень філії Дружелюбівський НВК КЗ «Добровеличківське НВО» Чередніченко Олег. Для обох учнів це вже другі перемоги на обласному етапі.
В олімпіаді з географії друге місце серед учнів 10 класів виборола учениця КЗ «Добровеличківське НВО» Степаненко Юлія, серед учнів 8 класів третє місце в учениці Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 Горбенко Роксолани.
Вітаємо учнів та їх педагогів з перемогами!
![](/_nw/8/70009322.jpg)
Куріщенко Денис
![](/_nw/8/85770494.jpg)
Чередніченко Олег
![](/_nw/8/50489153.jpg)
Степаненко Юлія
![](/_nw/8/06044200.jpg)
Горбенко Роксолана
|