20-21 січня 2015 року на базі навчальних закладів міста Кіровограда відбувся ІІ етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».
|
За результатами конкурсних випробувань «Навчальний проект», «Урок» та «Самоаналіз уроку» фаховим журі лауреатами конкурсу визнано: в номінації «правознавство» Колісніченка Сергія Володимировичя - вчителя Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Героя України Березняка Є.С. та в номінації «образотворче мистецтво» Гомон Лесю Володимирівну - вчителя Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
![](http://vodv.at.ua/_nw/2/s75404499.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/2/s10302597.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/2/s17100011.jpg)
Вітаємо наших лауреатів та зичимо їм нових звершень і перемог!
|