12.12.2014 року на базі Червонополянського НВК І-ІІІ ст. відбувся семінар вчителів з предмета «Основи здоров’я» на тему: «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної освіти».
Учасники семінару мали змогу переглянути відкритий захід «Життя у світі, в якому є ВІЛ», який підготувала та провела з дітьми школи вчитель з основ здоров’я Червонополянського НВК І-ІІІ ст. Свид С.В.
![](/Seminaru/TLB/CIMG7303.jpg) ![](/Seminaru/TLB/CIMG7304.jpg)
Продовженням семінару було проведення вчителем початкових класів Червонополянського НВК Зіненко О.В., з педагогами навчальних закладів району, тренінгу на тему: «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі шкільної освіти».
![](/Seminaru/TLB/CIMG7338.jpg) ![](/Seminaru/TLB/CIMG7339.jpg)
Головою РМО Граненком С.А. з учасниками семінару розглянуто ряд актуальних питань: «Участь у конкурсах та змаганнях учнів шкіл району», «Самоосвітня діяльність, один із факторів професійно-педагогічної компетентності вчителя» та вчасна подача інформації відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з даного напрямку.
![](/Seminaru/TLB/CIMG7340.jpg) ![](/Seminaru/TLB/CIMG7341.jpg)
Завершенням семінару було обговорення побаченого та обмін досвідом.
|