21 листопада 2018 року на базі Гнатівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Мрія» пройшов семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів закладів освіти Добровеличківського району з проблеми: "Формування громадянської позиції здобувачів освіти і почуття патріотизму". Учасників семінару привітала директор НВК Мізецька А.С.
Семінар розпочався із виховного заходу «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе», який провела педагог-організатор Залюбовська Н.П..
Заступник директора з виховної роботи Бойченко Р.М. провела віртуальну екскурсію для учасників семінару: «Є такий навчальний заклад».
Класними керівниками НВК було проведено практичне заняття «Цінності в житті».
Активно долучились учасники семінару до розгляду проблеми: «Підвищення рівня громадської активності серед молодого покоління» за участі громадського активіста Нехайчук Т.В.
Підсумки семінару-практикуму підвели головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Троянська О.М. та Орловська А.А., які відзначили важливість розглянутих питань та провели обговорення відвіданих заходів.
![](/_nw/10/s45893753.jpg)
![](/_nw/10/s95482162.jpg)
![](/_nw/10/s21782960.jpg)
![](/_nw/10/s03949769.jpg)
![](/_nw/10/s39062513.jpg)
![](/_nw/10/s73602872.jpg)
![](/_nw/10/s86235766.jpg)
![](/_nw/10/s75178924.jpg)
![](/_nw/10/s54106719.jpg)
![](/_nw/10/s32655113.jpg)
|