15 квітня 2014 року на базі Дружелюбівського НВК відбувся районний семінар - практикум вчителів природознавства з проблеми "Активізація розумової діяльності учнів шляхом використання елементів критичного мислення". Учасники семінару відвідали урок з природознавства в 5 класі "Умови життя на планеті Земля. Середовище життя. Чинники середовища. Вплив на організм чинників живої природи" та позакласний захід - виступ екологічної бригади "Земля - наш спільний дім", приурочений до Дня Землі, які були підготовлені та проведені на високому рівні вчителем Борщевською Людмилою Володимирівною.
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s84158669.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s80840966.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s18287487.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s13382642.jpg)
|