10 квітня 2014р. на базі Тишківської ЗШ І-ІІІ ст.. №1 відбувся районний семінар-практикум вчителів, що викладають «Основи здоров’я», на тему: «Конструкторський етап проектно-технологічної діяльності на уроках «Основ здоров’я».
Змістовну презентацію з даної проблеми представила вчитель «Основ здоров’я» Татарчук Л.В., яка наголосила на важливості застосування проектних технологій у роботі з учнями.
Свої проекти мали можливість презентувати вчителі «Основ здоров’я» Гармаш Л.М. «Життя людини найвища цінність» (9 клас), Головань Л.В. та Перепелиця С.В. «Здоров’я та харчування» (початкові класи).
Позитивні враження в учасників семінару викликала виставка дитячих малюнків та тематичної літератури «Пропаганда здорового способу життя».
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s32111968.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s68170225.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s05865635.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s51496005.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s20653534.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s72398086.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s03528328.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s05590543.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s65146491.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s96554641.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s52203773.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s37074953.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s39262532.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s34568118.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s98577394.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s89165563.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s12209163.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s11852550.jpg)
|