19 жовтня 2018 року на базі Липнязької ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів географії з теми «Формування життєвих компетентностей на уроках географії». Учасники семінару змогли ознайомитись з презентацією «Пріоритетність компетентнісного підходу у змісті шкільної освіти» та стати учасниками тренінгу «Шляхи формування предметних компетентностей на уроках географії». В рамках семінару-практикуму вчителі географії відвідали урок в 10 класі з теми «Італія», який провела вчитель освітнього закладу Тарануха Альона Іванівна. Під час уроку були продемонстровані на практиці форми і методи роботи щодо впровадження компетентнісного навчання.
![](/_nw/9/s31101424.jpg)
![](/_nw/9/s34000676.jpg)
![](/_nw/9/s53327243.jpg)
![](/_nw/9/s17819712.jpg)
![](/_nw/9/s22809336.jpg)
|