13 листопада на базі Піщанобрідської спеціалізованої школи-інтернат відбувся семінар-практикум для фахівців психологічної служби на тему «Особливості емоційних станів в підлітковому віці».
![](/Seminaru/TLB/IMG_3945.jpg)
Під час семінару фахівці служби мали змогу відвідати заняття з елементами тренінгу в 6 класі та переглянути презентацію «Депресивний стан підлітка, як одна з причин суїцидальної поведінки», які підготувала для них та провела практичний психолог Піщанобрідської спеціалізованої школи-інтернат Деркач Валентина Вікторівна.
![](/Seminaru/TLB/IMG_3938.jpg) ![](/Seminaru/TLB/IMG_3940.jpg)
Своїм досвідом роботи щодо виконання превентивної програми «Сімейна розмова» поділилася практичний психолог Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 Бондаренко Наталія Вікторівна.
![](/Seminaru/TLB/IMG_3941.jpg) ![](/Seminaru/TLB/IMG_3942.jpg)
Методистом РМК Бондаренко Т.Л. з фахівцями психологічної служби було розглянуто ряд актуальних питань: «Особливості ведення обліково-статистичної документації», «Робота з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах», «Вироблення навичок емоційної саморегуляції».
![](/Seminaru/TLB/IMG_3944.jpg) ![](/Seminaru/TLB/IMG_3930.jpg)
Завершенням семінару був час приємного спілкування та обмін досвідом роботи.
|