24 вересня 2014 року на базі Добровеличківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся семінар-навчання з теми «Ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах району та особливості оформлення документації з охорони праці».
Проводила нараду-семінар Заєць І.О., завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА. Перед учасниками виступила завідувач РМК І.Заєць, яка ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою та методичними рекомендаціями щодо викладання навчальних дисциплін у цьому навчальному році.
![](/Ira/chudove_foto4180.jpg) ![](/Ira/chudove_foto4186.jpg)
Звернула увагу учасників на ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах.
![](/Ira/chudove_foto4181.jpg)
Личко В.М., методист РМК ознайомив учасників наради з основними документами, які стосуються охорони праці. Віталій Миколайович наголосив на необхідності дотримання вимог ведення документації з охорони праці.
![](/Ira/chudove_foto4185.jpg)
Бондаренко Т.Л., методист РМК ознайомила присутніх з правилами ведення документації, що стосується психологічної служби.
![](/Ira/chudove_foto4190.jpg)
На семінарі виступила також Тущенко В.І., яка повідомила про правильне оформлення кадрової ділової документації.
По завершенню ділової зустрічі усім учасникам були надані методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у 2014/2015 навчальному році та необхідні нормативно-розпорядчі документи.
|