29 березня 2019 року на базі КЗ «Добровеличківське НВО» відбувся районний семінар вчителів математики, на якому педагоги опрацювали характер та особливості формувального оцінювання як ефективного способу підвищення досягнень учнів, ознайомилися з різними інструментами проведення формувального оцінювання (як за допомогою онлайн-сервісів та сучасних технічних засобів), повправлялися у створенні та редагуванні інтерактивних вправ на LearningApps.
Зустріч пройшла у творчій дружній атмосфері.
![](/_nw/10/s06930762.jpg)
![](/_nw/10/s76155655.jpg)
![](/_nw/10/s35761520.jpg)
![](/_nw/10/s06959892.jpg)
|