Четвер, 18.04.2024, 09:01
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 111
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 31
Дівчат: 79
Форма входу
Погода
Головна » 2017 » Січень » 18 » Результати районного етапу МАН -2017
21:38
Результати районного етапу МАН -2017
Підсумки районного етапу  Всеукраїнського конкурсу–захисту
науково-дослідницьких робіт
 По відділенні математики:
Секція «Математика»
І місце -  Степаненко Юлія  (Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат, МАНУМ)  
ІІ місце -  Запорожець Богдан (Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат,                           МАНУМ)  
ІІІ місце – Пойченко Данило (Помічнянська ЗШ №3, МАНУМ)
              
По відділенні фізики і астрономії:
Секція «Експериментальна фізика»
І місце – Пойченко Олександр (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
Секція «Теоретична фізика»
І місце – Дромашко Артем (Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат,                           МАНУМ)
Секція «Астрономія та астрофізика»
ІІІ місце – Семенцова Ірина (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
 
По відділенні комп’ютерних наук:
Секція «Технології програмування»
ІІІ місце – Мошура Олексій (Помічнянська ЗШ № 1)
 
По відділенні історії:
Секція «Історія України»
І місце – Продоско Аліна (Добровеличківський НВК №2)
І місце – Дубограй Юрій (Добровеличківська СЗШ – інтернат, МАНУМ)
ІІ місце – Аркан Олександра (Добровеличківська ЗШ №1)
 
По відділенні філософії та суспільствознавства:
Секція «Правознавство»
І місце – Футескул Світлана (Липнязька ЗШ №1, МАНУМ)
 
По відділенні хімії та біології:
Секція «Хімія»
ІІІ місце - Осипенко Наталія (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
 
Секція «Валеологія»
І місце - Сарданова Лідія (Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат, МАНУМ)
ІІ місце – Куріщенко Денис (Гнатівський НВК, Добровеличківський ЦДЮТ)
 
По відділенні екології та аграрних робіт:
Секція «Екології»
ІІ місце – Півень Людмила (Добровеличківський НВК №2, Добровеличківський ЦДЮТ)
 
По відділенні наук про Землю:
Секція «Географія та ландшафтознавство»
І місце -  Кравчук Микола (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
ІІ місце – Карпенко Карина (Добровеличківська СЗШ – інтернат, МАНУМ )
ІІІ місце – Дмитренко Катерина (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»
І місце -  Середа Владислав (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
 
По відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:
Секція «Зарубіжна література»
І місце -  Яндович Олена (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
ІІІ місце – Гавриленко Лілія (Добровеличківська СЗШ – інтернат, МАНУМ)
Секція «Літературна творчість»
І місце -  Поліщук Еліна (Помічнянська ЗШ №3)
 
                                              По відділенні мовознавства:
Секція «Українська мова»
І місце -  Іщенко Олена (Добровеличківська СЗШ – інтернат)
Переглядів: 1245 | Додав: Личко | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
ЗНО
Одеський регіональний
центр
оцінювання якості
освіти
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні посилання
Архів записів