22 листопада 2014 року на базі Добровеличківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №1 та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики для учнів 7-11 класів.
Результати олімпіади:
7 клас
|
№ з/п
|
П. І. Б. учасника
|
Школа
|
Бали
|
Місце
|
1
|
Аркан Олександра Віталіївна
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
11,5
|
І
|
2
|
Кудіна Любов Вікторівна
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
9
|
ІІ
|
3
|
Степаненко Юлія Олександрівна
|
Добровеличківська спеціалізована ЗШ-інтернат
|
7,5
|
ІІІ
|
4
|
Вовченко Артем Євгенійович
|
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №2
|
6,5
|
|
5
|
Каркуша Дмитро Андрійович
|
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
4,5
|
|
6
|
Зефірова Юлія Олександрівна
|
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
4,5
|
|
7
|
Євпак Вікторія
|
Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.
|
3,5
|
|
8
|
Салагор Роман Миколайович
|
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3
|
2,5
|
|
9
|
Євпак Владислав Вікторович
|
Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.
|
2,5
|
|
10
|
Рибчинський Володимир Вікторович
|
Новолутківський НВК
|
2
|
|
11
|
Поліщук Еліна Іванівна
|
Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №3
|
1,5
|
|
12
|
Гоменюк Олександр Олександрович
|
Перчунівська ЗШ І-ІІІ ст.
|
1
|
|
8 клас
|
№ з/п
|
П. І. Б. учасника
|
Школа
|
Бали
|
Місце
|
1
|
Ткаченко Павло Вадимович
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
|
9,5
|
ІІ
|
2
|
Осадча Аліна Олегівна
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
|
8
|
ІІІ
|
3
|
Дудник Вікторія Миколаївна
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
7
|
|
4
|
Пономаренко Ольга Олександрівна
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
5,5
|
|
5
|
Сівак Назара Геннадійовича
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №2
|
4,5
|
|
6
|
Самелюк Вікторія Олександрівна
|
Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»
|
3
|
|
9 клас
|
№ з/п
|
П. І. Б. учасника
|
Школа
|
Бали
|
Місце
|
1
|
Шевченко Валентина В‘ячеславівна
|
Липнязька ЗШ
І-ІІІ ст. №1
|
12,5
|
І
|
2
|
Мамалига Андрій Сергійович
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
|
12
|
ІІ
|
3
|
Осокін Іван Олександрович
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
|
11,5
|
ІІІ
|
4
|
Нікітіна Дар’я Олександрівна
|
Тернівський НВК
|
7
|
|
5
|
Поліщук Богдан Миколайович
|
Гаївський НВК
|
6,5
|
|
6
|
Шишло Ольга Володимирівна
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №2
|
4,5
|
|
7
|
Огнарьова Софія Віталіївна
|
Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія »
|
4
|
|
8
|
Пойченко олександр Петрович
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
|
4
|
|
9
|
Боярко Ігор В’ячеславович
|
Тишківська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
|
3
|
|
10
|
Щукіна Дарія Анатоліївна
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
1,5
|
|
10 клас
|
№ з/п
|
П. І. Б. учасника
|
Школа
|
Бали
|
Місце
|
1
|
Плигін Олександр Вікторович
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
|
7
|
|
2
|
Соловйов Олексій Сергійович
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
6,5
|
|
3
|
Білий Костянтин Миколайович
|
Добровеличківська спеціалізована
ЗШ-інтернат І-ІІІ ст.
|
6,5
|
|
4
|
Блохін Геннадій Миколайович
|
Добровеличківська спеціалізована
ЗШ-інтернат І-ІІІ ст.
|
6
|
|
5
|
Денисенко Каріна Сергіївна
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
|
5,5
|
|
6
|
Іщенко Ганна Валеріївна
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
|
3,5
|
|
7
|
Суліма Анастасія Дмитрівна
|
Липнязька ЗШ
І-ІІІ ст. №2
|
3
|
|
8
|
Паламарчук Артем Олександрович
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
2,5
|
|
9
|
Ванельсук Дарія Віталіївна
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №2
|
2
|
|
11 клас
|
№ з/п
|
П. І. Б. учасника
|
Школа
|
Бали
|
Місце
|
1
|
Мниха Ігор Вікторович
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
9
|
ІІІ
|
2
|
Чумаченко Владислав Юрійович
|
Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1
|
6
|
|
3
|
Філімонов Віталій Вікторович
|
Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»
|
5
|
|
4
|
Хараїм Валерія Миколаївна
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
|
4,5
|
|
5
|
Поляков Сергій Володимирович
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №1
|
4
|
|
6
|
Сотула Олександра Сергіївна
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №3
|
4
|
|
7
|
Науменко Світлана Олегівна
|
Липнязька ЗШ
І-ІІІ ст. №1
|
4
|
|
8
|
Колбасіна Анастасія
|
Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-гімназія»
|
3
|
|
9
|
Бондаренко Ігор Юрійович
|
Помічнянська ЗШ
І-ІІІ ст. №2
|
1
|
|
|