28 травня 2014 року на базі Добровеличківської ЗШ №1 та Добровеличківського МНВК пройшов районний зліт юних інспекторів руху. Всі учасники брали участь в чотирьох конкурсах Зльоту: конкурсній програмі, велоестафеті, юний регулювальник, знання правил дорожнього руху. Впевнену перемогу в конкурсній програмі здобули учні Добровеличківської ЗШ №1, вони ж були кращими у велоестафеті та конкурсі регулювальників. Переможцями в конкурсі на краще знання правил дорожнього руху стала команда Липнязької ЗШ №1. У підсумку перше місце розділили команди Добровеличківської ЗШ №1 та Липнязької ЗШ №1, друге місце в команд Тишківських ЗШ №1 та №2, третє місце в Олександрівської ЗШ та Дружелюбівського НВК.
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s40576502.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s00776352.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s02185179.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s20564658.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s34878608.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s94140988.jpg)
![](http://vodv.at.ua/_nw/1/s49503620.jpg)
|