19 грудня 2014 року на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний семінар вчителів історії та правознавства з проблеми: «Формування дослідницьких знань, умінь і навичок учнів на уроках та в позаурочний час». Розпочався захід екскурсією до шкільної музейної кімнати «Школа нас єднає», яку провели учні школи (керівник Сигида О.М., вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель).
![](/Seminaru/IGT/DSCF8358.jpg) ![](/Seminaru/IGT/DSCF8357.jpg)
Учасники семінару відвідали та обговорили уроки в 10 класі «Утворення Директорії. Внутрішня політика» (вчитель Гамзатова О.М.) та в 11 класі «Пам’ятай тих, хто за свободу боровся» (Зародження та розвиток дисидентського руху в УРСР ІІ половини 50-х – початку 60-х років) (вчитель Колісніченко С.В.).
![](/Seminaru/IGT/DSCF8359.jpg) ![](/Seminaru/IGT/DSCF8360.jpg)
Колісніченко С.В. презентував мультимедійну презентацію «Формування дослідницьких вмінь та навичок учнів у контексті компетентнісного підходу на уроках правознавства». Про сайт вчителів історії «В центрі України» поінформував Царенко Р.В., вчитель історії та правознавства Олексіївської ЗШ І-ІІ ст.
![](/Seminaru/IGT/DSCF8361.jpg) ![](/Seminaru/IGT/DSCF8362.jpg)
Ткаченко І.Г., методист РМК, поінформувала присутніх про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів району в обласних історико-краєзнавчих конкурсах, проведенні районного етапу конкурсу «Учитель року – 2015» (номінація «Правознавство»), підсумки проведення та результативність участі учнів в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.
|