Вівторок, 23.04.2024, 06:47
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 111
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 31
Дівчат: 79
Форма входу
Погода
Головна » 2019 » Лютий » 22 » Олімпіада з української мови учнів 3 та 4 класів
19:22
Олімпіада з української мови учнів 3 та 4 класів

21 лютого 2019 року на базі Добровеличківського МНВК відбувся районний етап учнівської олімпіади з української мови серед учнів 3-х та 4-х класів закладів загальної середньої освіти району. В олімпіаді взяли участь 18 дітей молодшого шкільного віку з КЗ «Добровеличківське НВО», Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Добровеличківського ЗЗСО №2, Гнатівського НВК «Мрія», філії Дружелюбівський НВК КЗ «Добровеличківське НВО», філії Олександрівська ЗШ КЗ «Добровеличківське НВО», Перчунівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, філії Марківський НВК КЗ «Добровеличківське НВО», Глинянського НВК та Миколаївського НВК.

Результати участі здобувачів освіти в районній олімпіаді

з української мови 2018-2019 н.р.

 

з/п

Прізвище, імя учня

Навчальний заклад

ПІБ вчителя

к-сть балів

місце

3 клас (максимальна кількість балів – 32)

1

Терлецька Марія

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

Малімон І.Л.

30,5

І

2

Татарчук Дарина

Добровеличківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Михайленко Т.Ю.

20,5

ІІ

3

Михайлюк Софія

Марківський НВК

Бондаренко Н.І.

17,5

ІІІ

4

Суха Ангеліна

Глинянський НВК

Яжло С.М.

16,5

 

5

Головань Марія

Добровеличківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Михайленко Т.Ю.

16,5

 

6

Новік Поліна

Перчунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Перепчик Н.А.

13,5

 

7

Ярова Даря

КЗ «Добровеличківське НВО»

Чередник О.В.

12

 

8

Ткаченко Олександр

Гнатівський НВК «Мрія»

Малішенко М.В.

6

 

4 клас (максимальна кількість балів19)

1

Шевченко Даніїл

КЗ «Добровеличківське НВО»

Щербова Н.М.

19

І

2

Щербань Вікторія

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

Врадій Т.А.

15

ІІ

3

Алєксандров Максим

Добровеличківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Боліла Л.В.

13

ІІІ

4

Імшінецька Каріна

Миколаївський НВК

Скуратовська О.В.

12,5

 

5

Стадніченко Аліна

Перчунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Мосійчук Н.М.

12,5

 

6

Брага Ганна

Філія Дружелюбіський НВК КЗ «Добровеличківське НВО»

Божемовська В.А.

11,5

 

7

Руссу Євгенія

Глинянський НВК

Жиленко О.А.

11

 

8

Кузьмович Руслана

Добровеличківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Боліла Л.В.

10,5

 

9

Миргородська Ольга

Філія Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Добровеличківське НВО»

Чорногор І.В.

9

 

10

Олійник Віолетта

Гнатівський НВК «Мрія»

Малішенко С.В.

8

 

 

Голова журі:  Л.Попроцька

Члени журі: Л.Ковальчук,  О.Гордієнко, С.Малішенко, О.Скуратовська

Переглядів: 461 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
ЗНО
Одеський регіональний
центр
оцінювання якості
освіти
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Корисні посилання
Архів записів