Неділя, 19.05.2024, 06:36
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 111
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 31
Дівчат: 79
Форма входу
Погода
Головна » 2019 » Березень » 1 » Олімпіада з природознавства
19:12
Олімпіада з природознавства

28 лютого 2019 року  на базі Добровеличківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату було проведено районну олімпіаду з природознавства для здобувачів освіти 3 та 4 класів. Участь в олімпіаді взяли 17 дітей з 8 закладів загальної середньої освіти.

Протокол районної олімпіади з природознавства здобувачів освіти 3 клас.

з/п

Прізвище та ім’я здобувача освіти

Заклад загальної середньої освіти

Вчитель

Кількість балів

Місце

Максимальна кількість балів - 29

1

Півень Софія

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів

Цоток І.В.

22

І

2

Андреєва Карина

Добровеличківський

ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Михайленко Т.Ю.

18

ІІ

3

Орловська Вікторія

Добровеличківська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

Льоліна Л.Г.

16

ІІІ

4

Ярова Дар’я

КЗ «Добровеличківське НВО»

Чередник О.В.

16

ІІІ

5

Новік Поліна

Перчунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Перепчик Н.А.

16

ІІІ

6

Грінченко Сергій

Добровеличківський

ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Михайленко Т.Ю.

11

IV

7

Крутофалов Сергій

Філія Карбівська ЗШ

КЗ «Добровеличківське НВО»

Федорова Л.Л.

10

V

8

Малішенко Артем

Гнатівський НВК «Мрія»

Дворак Г.Г.

 

9,5

VІ

9

Середенко Назар

 

Олексіївський ЗЗСО

І-ІІІ ступенів

Середенко В.І.

6

VІ

 

Протокол районної олімпіади з природознавства здобувачів освіти 4 клас.

з/п

Прізвище та ім’я здобувача освіти

Заклад загальної середньої освіти

Вчитель

Кількість балів

Місце

Максимальна кількість балів - 42

1

Кузьмович Руслан

Добровеличківський

ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Боліла Л.В.

39

І

2

Шевченко Даніїл

КЗ «Добровеличківське НВО»

 

Щербова Н.М.

37

ІІІ

3

Марковський Денис

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

Врадій Т.А.

34

IV

4

Стадніченко Поліна

Перчунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Мосійчук Н.М.

38

ІІ

5

Алєксандров Максим

Добровеличківський

ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2

Боліла Л.В.

30

V

6

Марін Назар

Гнатівський НВК «Мрія»

Дворак Г.Г.

 

30

V

7

Набокова Карина

КЗ «Добровеличківське НВО»

Пацюк О.О.

 

29

VІ

8

Варняга Ярослав

 

Олексіївський ЗЗСО

І-ІІІ ступенів

Середенко В.І.

24

VІІ

 

 

Переглядів: 802 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
ЗНО
Одеський регіональний
центр
оцінювання якості
освіти
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Корисні посилання
Архів записів