5 грудня 2018 року на базі Добровеличківського МНВК відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів 1-х класів з проблеми: «Практика інтерактивних занять в умовах співпраці спрямованої на розвиток дитини і мотивації її до навчання».
В ході засідання педагоги взяли участь у ярмарку педагогічних ідей, під час якоговчителі презентували власно розроблені доробки уроків та мали можливість обмінятись досвідом з хвилюючих проблем у організації освітнього процесу з першокласниками Нової української школи
![](/_nw/10/s12510335.jpg)
![](/_nw/10/s55195464.jpg)
![](/_nw/10/54847006.jpg)
![](/_nw/10/12267087.jpg)
![](/_nw/10/90720099.jpg)
![](/_nw/10/02394867.jpg)
![](/_nw/10/19563257.jpg)
|