11 грудня 2015 року на базі Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся семінар-практикум вихователів групи продовженого дня. Проблема: «Сучасні форми співпраці з батьками як основа виховання ідеального учня» червоною лінією відображалась впродовж семінару.
Учасники семінару-практикуму мали можливість ознайомитись з досвідом роботи в Помічнянському навчальному закладі з проблеми: «Співпраця з батьками в роботі груп продовженого дня», який презентувала вихователь групи продовженого дня Охріменко Таміла Геннадіївна. В презентації стисло було представлено заходи, які проводились з актуальної проблеми та даний аналіз їх результативності.
Практичний психолог Леміш Юлія Анатоліївна провела тренінг з метою виявлення та розвитку загальних знань, умінь і навичок учнів. На прикладі проведеного тренінгу було яскраво продемонстровано рівень значимості сім’ї в розвитку дитячих задатків.
Продовжила тему семінару-практикуму вихователь Ясеновенко Ірина Павлівна виховним заходом «Мій татусь – найкращий в світі». Активними учасниками стали татусі вихованців Ірини Павлівни. Конкурсантам були запропоновані завдання, які демонстрували знання про індивідуальні особливості та коло інтересів їхніх дітей, а також на загальну ерудицію вікових особливостей дітей молодшого шкільного віку.
На завершення колегам було запропоновано участь у засіданні круглого столу, який провела методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Л.Попроцька. До участі в обговоренні залучались також всі учасники і мали можливість поділитись власним досвідом роботи з проблеми: «Співпраця дорослих у формуванні дитячої особистості – яскравий приклад».
Підсумком заходу було вироблення рекомендацій.
З метою якісного розвитку дітей як особистостей:
1. Тримати в центрі уваги батьків проблеми шкільного життя їхніх дітей.
2.Залучати батьків до активної участі в навчально-виховному процесі молодших школярів.
2.1. Організовувати дні відкритих дверей;
2.2. Проводити масові заходи залучаючи до участі батьків (конкурси, свята, фестивалі, шкільні ярмарки тощо);
2.3.Спонукати до виконання спільних завдань всією сім’єю.
|