Неділя, 23.07.2017, 06:34
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Категорії розділу
Плани [4]
Інформації [10]
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Здоров'я і фізкультура » Інформації

Змагання з футзалу

Змагання з футзалу серед школярів (перша група) збірні команди до 9 класу

19 листопада 2014 року. Добровеличківська ДЮСШ

 

Група А.

№ з/п

Назва команди

Тур І

Тур ІІ

Тур ІІІ

Р.М.

Очки

М

1

Новолутківський НВК

 

 

2/2

5/2

7/4

4

2

2

Андріївська ЗШ

 

2/2

 

4/0

6/2

4

1

3

 

Олексіївська ЗШ

2/5

0/4

 

2/9

0

3

 

 

 

Група В.

№ з/п

Назва команди

Тур І

Тур ІІ

Тур ІІІ

Р.М.

Очки

М

1

Олександрівська ЗШ

 

 

0/2

1/7

1/9

0

3

2

Дружелюбівський НВК

 

2/0

 

0/2

2/2

3

2

3

Марківський НВК

 

7/1

2/0

 

9/1

6

1

 

                        Матч за третє місце

Новолутківський НВК – Дружелюбівський НВК

                                    (2:0)

                                   Фінал

Марківський НВК – Андріївська ЗШ

                             (3:2)

Кращий нападаючий: Затуливітер Артем (Андріївська ЗШ)

Кращий воротар: Жилавий Ростислав ( Марківський НВК)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Змагання з футзалу серед школярів групи ІІ (10-11 класи)

21 листопада 2014 року. Добровеличківська ДЮСШ, Добровеличківський СЗШ – інтернат

 

Група А.

№ з/п

Назва команди

Тур І

Тур ІІ

Тур ІІІ

Р.М.

О

М

1

Тишківська ЗШ №2

 

 

1/6

2/1

3/7

3

2

2

Піщанобрідська СЗШ –

інтернат

6/1

 

6/0

12/1

6

1

3

Гнатівська ЗШ

 

1/2

0/6

 

1/8

0

3

 

Група В.

№ з/п

Назва команди

Тур І

Тур ІІ

Тур ІІІ

Р.М.

О

М

1

Добровеличківська

СЗШ - інтернат

 

2/2

2/4

4/6

1

3

2

Помічнянська ЗШ №2

 

2/2

 

2/1

4/3

4

1

3

Тишківська ЗШ №1

 

4/2

1/2

 

5/4

3

2

 

Група С.

№ з/п

Назва команди

Тур І

Тур ІІ

Тур ІІІ

Р.М.

О

М

1

Піщанобрідська ЗШ

 

 

0/5

1/8

1/13

0

3

2

Добровеличківська ЗШ №1

 

5/0

 

2/2

7/2

4

2

3

Помічнянська ЗШ №3

 

8/1

2/2

 

10/3

4

1

 

Група Д.

№ з/п

Назва команди

Тур І

Тур ІІ

Тур ІІІ

ТурІУ

Р.М.

О

М

1

Липнязька ЗШ №1

 

 

2/3

5/6

2/4

9/13

0

4

2

Помічнянська ЗШ №1

 

3/2

 

5/1

4/1

12/4

9

1

3

Червонополянський НВК

 

6/5

1/5

 

2/5

9/15

3

3

4

Добровеличківський НВК

 

4/2

1/4

5/2

 

10/7

6

2

 

 

 

 

 

                            Чвертьфінал

Піщанобрідська СЗШ – інтернат – Тишківська ЗШ №1

                                      (1:0)

Помічнянська ЗШ №2 – Тишківська ЗШ №2

                                      (2:3)

Помічнянська ЗШ №1 – Добровеличківська ЗШ №1

                                     (2:1)

Помічнянська ЗШ №3 – Добровеличківський НВК №2

                                    (0:0) (серія пенальті 2:1)

                             Півфінал

Піщанобрідська СЗШ – інтернат – Тишківська ЗШ №2

                                      (6:2)

Помічнянська ЗШ №3 – Помічнянська ЗШ №1

                                    (0:3)

                                    Фінал

Помічнянська ЗШ №1 – Піщанобрідська СЗШ – інтернат

                                    (4:0)

 

Кращі гравці:

нападаючі: Фокін Євген Піщанобрідська СЗШ – інтернат  (10 м’ячів )

                     Приходько Віталій Помічнянська ЗШ №1 (8 м’ячів )

захисник: Демченко Олександр (Тишківська ЗШ №2)

воротар: Злочевський Денис (Добровеличківська ЗШ №1)

 

Категорія: Інформації | Додав: Личко (23.11.2014)
Переглядів: 180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання