Змагання на призи клубу "Шкіряний м'яч" - Інформації - Здоров'я і фізкультура - Каталог статей - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Вівторок, 21.02.2017, 21:20
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
22 лютого 2017 р. відбудеться семінар педагогів-організаторів на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №2. Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Категорії розділу
Плани [4]
Інформації [10]
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Здоров'я і фізкультура » Інформації

Змагання на призи клубу "Шкіряний м'яч"

Результати змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» 

 

Зональні змагання

 

Піщанобрідська зона

Молодша вікова група

з/п

Команда

1

2

3

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

 

0:2

1:2

0

0

2

¼

0

3

 

2

Піщанобрідська СШ – інтернат

2:0

 

2:1

2

0

0

4/1

6

1

3

Червонополянський НВК

2:1

1:2

 

1

0

1

 

3/3

3

2

 

 

Середня вікова група

  1. Піщанобрідська школа – інтернат – Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. (5:0)

 

Старша вікова група

з/п

Команда

1

2

3

4

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.

 

 

2:1

0:2

4:0

2

0

1

6/3

6

3

2

Піщанобрідська СШ – інтернат

1:2

 

1:0

2:0

2

0

1

4/2

6

2

3

Піщанобрідська ЗШ І-ІІ ст.

 

2:0

0:1

 

2:1

2

0

1

4/2

6

1

4

Перемозька ЗШ

 

0:4

0:2

1:2

 

0

0

3

1/8

0

4

 

 

Тишківська зона

старша група

з/п

Команда

1

2

3

4

5

6

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Липнязька  ЗШ №1

 

1:1

1:0

1:0

2:0

3:0

4

1

0

8/1

13

1

2

Тишківська ЗШ №1

1:1

 

0:0

1:0

1:0

3:0

3

2

0

6/1

11

2

3

Тишківська ЗШ №2

0:1

0:0

 

0:0

0:0

3:0

1

3

1

3/1

6

3

4

Андріївська ЗШ

0:1

0:1

0:0

 

0:0

2:0

1

2

2

2/2

5

4

5

Марківська ЗШ

0:1

0:1

0:0

0:0

 

1:0

1

2

2

1/2

5

5

6

Олександрівська ЗШ

0:3

0:3

0:3

0:2

0:1

 

0

0

5

0/12

0

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добровеличківська зона

 

молодша група 2002-2001 р.н.

 

з/п

Команда

1

2

3

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Добровеличківська ЗШ №1

 

 

0:1

0:0

0

1

1

0/1

1

2

2

Добровеличківський НВК №2

1:0

 

6:0

2

0

0

7/0

6

1

3

Добровеличківська СШ - інтернат

0:0

0:6

 

0

1

1

 

0/6

1

3

 

середня група 2003-2002 р.н.

з/п

Команда

1

2

3

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Добровеличківська ЗШ №1

 

 

2:0

2:0

2

0

0

4/0

6

1

2

Добровеличківський НВК №2

 

0:2

 

0:3

0

0

2

7/0

0

3

3

Добровеличківська СШ – інтернат

0:2

3:0

 

1

0

1

 

3/2

3

2

 

 

молодша група 2004-2003 р.н.

з/п

Команда

1

2

3

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Добровеличківська ЗШ №1

 

 

2:1

1:1

1

1

0

3/2

4

1

2

Добровеличківський НВК №2

 

1:2

 

1:0

1

0

1

2/2

3

2

3

Добровеличківська СШ - інтернат

1:1

0:1

 

0

1

1

 

1/2

1

3

 

 

Помічнянська зона

старша група

з/п

Команда

1

2

3

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Помічнянська ЗШ №1

 

2:0

1:2

1

0

1

3/2

3

2

2

Помічнянська ЗШ №2

0:2

 

0:2

0

0

2

0/4

0

3

3

Помічнянська ЗШ №3

2:1

2:0

 

2

0

0

4/1

6

1

 

середня група

з/п

Команда

1

2

3

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Помічнянська ЗШ №1

 

0:1

0:2

0

0

0

0/3

0

3

2

Помічнянська ЗШ №2

1:0

 

0:4

1

0

1

1/4

3

2

3

Помічнянська ЗШ №3

2:0

4:0

 

2

0

2

6/0

6

1

 

 

 

 

молодша група

з/п

Команда

1

2

3

в

н

п

Р.м.

о

місце

1

Помічнянська ЗШ №1

 

6:0

2:0

2

0

0

8/2

6

1

2

Помічнянська ЗШ №2

0:6

 

0:2

0

0

2

0/8

0

3

3

Помічнянська ЗШ №3

0:2

2:0

 

1

0

1

2/2

3

2

 

 

Фінальні змагання 15 вересня 2014 року стадіон РЦФЗН «Спорт для всіх»

 

старша вікова група 2002-2001 р.н.

півфінал І

Піщанобрідська ЗШ І-ІІ ст. – Добровеличківський НВК №2 (1:1) пен. 3:4

 

півфінал 2

Липнязька ЗШ №1 – Помічнянська ЗШ №3 (3:1) Кочубей -2, Бобров -1 - Соловйов

 

Фінал

Липнязька ЗШ №1-Добровеличківський НВК №2 (4:0) Бобров -2, Кочубей -2

 

матч за третє місце

Піщанобрідська ЗШ І-ІІ ст. – Помічнянська ЗШ №3 (0:2) Почекай, Хівренко.

 

Кращі гравці: Кочубей Олег , Бобров Дмитро (Липнязька ЗШ №1)

 

 

Фінал молодша вікова група 2004-2003 р.н.

півфінал І

Добровеличківська ЗШ №1 – Помічнянська ЗШ №1 (1:0) Михайленко

 

півфінал 2

Піщанобрідська СШ – інтернат –Тишківська ЗШ №1 (3:0) Батко, Кабанов, Чуєнко

 

Фінал

Добровеличківська ЗШ №1 – Піщанобрідська СШ – інтернат (0:3) Кабанов 2, Кривінський

 

матч за 3 місце

Тишківська ЗШ №1 – Помічнянська ЗШ №1 (1:0)

 

Кращий гравець Кабанов Назар (Піщанобрідська СШ – інтернат)

 

Категорія: Інформації | Додав: Личко (16.10.2014)
Переглядів: 169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання