Четвер, 26.04.2018, 14:57
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [93]
Робота методичних формувань, інформації, рекомендації
Спорт [37]
про спортивні події району
Конкурси [28]
Про районні конкурси для педагогів, дітей
Статистика
...
Всього: 105
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 74
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Методична робота

Засідання РМО вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни
      22 лютого 2013 року в Перчунівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни. Тема семінару: «Впровадження технічних засобів навчання на уроках фізичної культури та Захисту Вітчизни» була чітко дотримана протягом всієї роботи РМО.

     Учасників семінару зі своєю творчою лабораторією ознайомив вчитель фізичної культури Перчунівської ЗШ Наумов Олег Михайлович. Практична частина семінару розпочалась досить незвично, початок уроку з теми «Баскетбол» було проведено в класній кімнаті, де було використано мультимедійне обладнання для засвоєння та перевірки теоретичних знань учнів з даної теми. Мультимедійна презентація, яку підготував Наумов О.М., дозволила досить вдало та оперативно перевірити знання учнів та звернути увагу на техніку безпеки на уроці. Продовжилось зайняття в спортивному залі, де досить в нетрадиційній манері з використанням технічних засобів навчання та нестандартного обладнання було проведено розминку учнів та ігрові вправи. Учні демонстрували високий рівень володіння навчальним матеріалом, розуміння завдань уроку та команд вчителя. 

     Після уроку фізичної культури учасники семінару стали учасниками виховного заходу, підготовленого педагогами школи «Мій татусь – найкращий в світі». Розмаїте свято за участю батьків та учнів викликало величезну масу позитивних емоцій учасників семінару. 
     В ході обговорення відвіданих заходів було звернуто увагу на тісний взаємозв’язок школи та сім’ї. Участь батьків у шкільних заходах є доброю традицією закладу, школа являється центром спортивного життя села. А цей факт дозволяє мати підтримку у питанні поліпшення матеріальної бази для занять фізичною культурою та спортом. В обговоренні взяли участь вчителі Червонополянської ЗШ Зіненко М.В., Дружелюбівської ЗШ Бондаренко О.П., Піщанобрідської ЗШ Нерода В.П. 
     Теоретичний блок семінару розпочався з виступу вчителя фізичної культури Помічнянської ЗШ №3 Аріеля Фідальго, який поділився власним досвідом роботи з використання мультимедійного обладнання на уроках фізичної культури. Ним було представлено кілька мультимедійних презентацій для проведення уроків з теми «Баскетбол».      
Методистом РМК Личком В.М. було підкреслено важливість використання мультимедійного обладнання для проведення уроків фізичної культури, особливо в зимовий період в тих закладах, де відсутні спортивні зали. 

       З вчителями фізичної культури методист РМК Личко В.М. провів тестування за питаннями другого етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури. 


 
Категорія: Методична робота | Додав: Личко (03.03.2013)
Переглядів: 514 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання