Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Спорт

Змагання з волейболу
Кращі волейболісти в Помічній.
Відбулися фінальні змагання з волейболу в рамках районної Спартакіади серед школярів. Турнір проходив 1 лютого 2013 року в Добровеличківській ДЮСШ та Добровеличківській ЗШ І-ІІІ ст. №1. Учасниками змагань були команди, які перемогли в зональних турнірах та команди Добровеличківсьткої ЗШ –інтернат та Пермозівської ЗШ. В юнаків першість виборювали 5 команд за коловою системою. Впевнену перемогу не програвши жодної партії здобули вихованці Аріеля Фідальго, учні Помічнянської ЗШ №3, які вперше стали чемпіонами району. Друге місце здобула молода команда Червонополянської ЗШ (вч. Зіненко М.В.), третє місце розділили команди Липнязької ЗШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Ліщенко А.М.) та Добровеличківської ЗШ – інтернат ( вч. Павленко О.О.). Кращим гравцем було визнано Соменка Владислава (Червонополянська ЗШ).
У дівчат змагались 6 команд, запекла боротьба точилась до останньої партії. За підсумками п’яти ігор, які зіграла кожна з команд одразу три команди набрали однакову кількість очок. А тому переможець був визначений за кращою різницею партій і вперше переможцями стали дівчата Помічнянської ЗШ №1 (вч. Лясковець Л.П.). Друге місце розділили команди Добровеличківського НВК №2 (вч. Карпенко О.М.) та Добровеличківської ЗШ – інтернат (вч. Павленко О.О.), третє місце у дівчат Червонополянської ЗШ (вч. Зіненко М.В.). Кращим гравцем серед дівчат було визнано Андронік Анастасію (Добровеличківський НВК №2).