Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Спорт

Змагання з настільного тенісу
4 січня 2013 року в Добровеличківській ЗШ №1 та ДЮСШ відбулися змагання з настільного тенісу районної Спартакіади серед школярів. В змаганнях взяли участь 15 команд навчальних закладів. Всі команди були розподілені на 4 групи в яких учасники мали змогу виборювати путівки до фіналу. Свій високий рівень підготовки підтвердили «сіяні» команди, які минулого року були призерами. Фінальний квартет склали команди: Помічнянської ЗШ №3, Добровеличківської ЗШ №1, Юр’ївської та Миколаївської ЗШ. До останнього сету ігор у фінальній групі не можна було визначити переможця, та все ж більш досвідчені учасники з команди Добровеличківської ЗШ №1 змогли святкувати перемогу. В результаті першою стала команда Добровеличківської ЗШ №1 (Козинець О., Кривохиж Г., Яковенко Я.), друге місце у тенісистів Помічнянської ЗШ №3
( Фіськов Р., Свінцов С., Ватагіна Л.), третє місце у команди Миколаївської ЗШ (Капель О., Шатненко С., Андрусішина Т.) четвертими стали тенісисти Юр’ївської ЗШ (Чібірашвілі Б., Чередник І., Грязнова А.).
Приємним сюрпризом сало розширення географії учасників змагань, які вперше мали змогу виступати у змаганнях з настільного тенісу, це команди Перчунівської та Олександрівської ЗШ. Наймолодшою учасницею змагань стала Андрусішина Тетяна, яка є ученицею лише 4 класу Миколаївської ЗШ, а під час турніру змогла продемонструвати досить високий рівень гри.
Успіхів учасникам, які будуть представляти район на змаганнях обласної Спарткіади в місті Кіровограді.

Категорія: Спорт | Додав: Личко (08.01.2013)
Переглядів: 620 | Рейтинг: 0.0/0