Змагання з легкої атлетики - Спорт - Новини РМК - Каталог статей - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Середа, 07.12.2016, 22:12
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Шановні колеги! Семінар вчителів початкових класів (1 клас) 07 грудня 2016 року на базі Помічнянської ЗШ №1 відбудеться онлайн
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [93]
Робота методичних формувань, інформації, рекомендації
Спорт [37]
про спортивні події району
Конкурси [28]
Про районні конкурси для педагогів, дітей
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Спорт

Змагання з легкої атлетики
12 квітня 2013 року на стадіоні РЦФЗН «Спорт для всіх» відбулися районні змагання з легкої атлетики серед школярів. Участь у змаганнях взяли 16 команд, які представляли школи І-ІІІ ступенів та школи в яких навчається менше 100 учнів.
Учасники виборювали особисту першість в бігу на 100, 200, 400, 800 та 1500 метрів, стрибках у довжину, естафеті 4х100 метрів. Найбільш масовим було представництво в бігові на коротких дистанціях 100 та 200 метрів.

Результати змагань в бігу на 100 м.:
Група 1 (дівчата):
1. Ямкова Світлана (Добровеличківський НВК №2) -14,94 с.
2. Павленко Ірина (Помічнянська ЗШ №1) – 15,26 с.
3. Середа Світлана (Червонополянська ЗШ) – 15,81 с.

Група 2 (дівчата):
1. Власюк Яна (Перемозька ЗШ) – 16,03 с.
2. Новікова Марина (Марківська ЗШ) – 16,24 с.
3. Борщевська Ганна (Дружелюбівська ЗШ) – 16,73 с.

Група 1 (юнаки):
1. Зазимко Андрій (Липнязька ЗШ №1) – 12,43 с.
2. Романов Михайло (Помічнянська ЗШ №3) – 12,82 с.
3. Чалик Євген (Помічнянська ЗШ №1) -12,99 с.

Група 2 (юнаки):
1. Оситнянко Ярослав (Марківська ЗШ) – 13,83 с.
2. Лиходід Назар (Миколаївська ЗШ) – 14,43 с.
3. Гончаренко Богдан (Олексіївська ЗШ ) – 14,84 с.

Біг на 200 метрів:
Група 1 (дівчата):
1. Грибова Дарина (Помічнянська ЗШ №1) – 31,31 с.
2. Бондаренко Оксана ( Добровеличківська ЗШ №1) – 31,64 с.
3. Мартинюк Дарина (Добровеличківський НВК №2) – 33,68 с.

Група 2 (дівчата):
1. Супрунюк Світлана (Марківська ЗШ) – 33,90 с.
2. Панасова Катерина (Дружелюбівська ЗШ) – 35,84 с.
3. Погодіна Ганна (Перемозька ЗШ) – 36,48 с.

Група 1 ( юнаки):
1. Притуляк Максим (Помічнянська ЗШ №2) – 27,63 с.
2. Смілянець Владислав (Добровеличківська ЗШ №1) – 28,08 с.
3. Коноплянко Констянтин (Добровеличківська ЗШ №1) – 28,90 с.

Група 2 ( юнаки):
1. Крюков Микола (Червонополянська ЗШ) – 30,18 с.
2. Ярмошенко Андрій (Олексіївська ЗШ ) – 30,54 с.
3. Будило Руслан (Марківська ЗШ) – 32,67 с.

Біг на 400 метрів:

Група 1 (дівчата):
1. Нікачало Карина (Помічнянська ЗШ №1) – 1,15,59 хв.
2. Доній Карина (Липнязька ЗШ №1) – 1,23,20 хв.
3. Муковня Ангеліна (Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.)-1,27,03 хв.

Група 2 ( дівчата):
1. Козярук Лілія (Марківська ЗШ)-1,23,07 хв.
2. Крицька Софія (Перемозька ЗШ) – 1,25,35 хв.
3. Затуливітер Тетяна (Червонополянська ЗШ) – 1,26,97 хв.

Група 1 (юнаки):
1. Дзіна Богдан (Добровеличківський НВК №2) – 1,00,51 хв.
2. Селецький Ілля (Добровеличківська ЗШ №1) – 1,00,78 хв.
3. Кузьменко Віталій (Липнязька ЗШ №1) – 1,05,32 хв.

Група 2 (юнаки):
1. Яковлєв Ростислав (Марківська ЗШ) – 1,13,46 хв.
2. Звіздогляд Олександр (Олексіївська ЗШ) – 1,28,69 хв.

Біг на 800 метрів:

Група 1 (дівчата):
1. Каменська Ліза ( Помічнянська ЗШ №3) – 3,14,28 хв.
2. Смолянінова Наталія (Добровеличківська ЗШ №1) – 3,33,53 хв.
3. Василенко Валерія (Червонополянська ЗШ) – 4,06,46 хв.

Група 2 (дівчата):
1. Погодіна Павліна (Перемозька ЗШ) – 3,49,85 хв.
2. Шавманська Аліна (Олексіївка ЗШ) – 4,02,03 хв.

Група 1 (юнаки):
1. Лукашук Іван (Липнязька ЗШ №1) – 2,34,89 хв.
2. Ковтун Артур (Гнатівська ЗШ) – 2,41,22 хв.
3. Боярко В’ячеслав (Тишківська ЗШ №1) – 3,03,13 хв.

Група 2 (юнаки):
1. Сорокін Сергій (Червополянська ЗШ) – 2,46,06 хв.

Біг на 1500 метрів.

Група 1 (дівчата):
1. Михайленко Ірина (Тишківська ЗШ №1) – 7,05,42 хв.
2. Андронік Тетяна (Добровеличківський НВК №2) – 7,49,80 хв.
3. Осадченко Юлія (Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.) – 8,10,28 хв.

Група 2 (дівчата):
1. Крицька Марія (Перемозька ЗШ) – 7,25,83 хв.

Група 1 (юнаки):
1. Обжелян Богдан (Липнязька ЗШ №1) – 4,50,87 хв.
2. Осадчий Сергій (Помічнянська ЗШ №2) – 4,59,87 хв.
3. Кузьменко Микола (Тишківська ЗШ №1) – 5,03,94 хв.

Естафета 4х100 м. (дівчата)
Група 1.
1. Помічнянська ЗШ №1 -1,02,91 хв.
2. Помічнянська ЗШ №3 – 1,08,54 хв.
3. Піщанобірдська ЗШ І-ІІІ ст. – 1,10,60 хв.

Група 2.
1. Перемозька ЗШ – 1,08,79 хв.
2. Марківська ЗШ – 1,09,16 хв.
3. Дружелюбівська ЗШ -1,12,02 хв.

Група 1 (юнаки)
1. Липнязька ЗШ №1-52,03 с.
2. Помічнянська ЗШ №3 – 54,34 с.
3. Помічнянська ЗШ №2 – 54,58 с.

Група 2 (юнаки)
1. Миколаївська ЗШ – 01,00,89 с.
2. Олексіївська ЗШ – 01,00,90 с.
3. Дружелюбівська ЗШ -01,04,68 с.

Стрибки у довжину з розбігу:
Група 1 (дівчата):
1. Бондаренко Оксана (Добровеличківська ЗШ №1) – 365 см.
2. Толстова Аліна (Помічнянська ЗШ №1) – 360 см.
3. Караман Марія (Помічнянська ЗШ №3) – 322 см.

Група 2 (дівчата):
1. Шаманська Олена (Олексіївська ЗШ)-323 см.
2. Погодіна Павліна (Перемозька ЗШ)-227 см.

Підсумкова таблиця змагань з легкої атлетики серед школярів 12 квітня 2013 року

№ з/п Назва школи Сума балів Місце
1 Добровеличківська ЗШ №1 371 4
2 Добровеличківський НВК №2 337 6
3 Липнязька ЗШ №1 375 3
4 Помічнянська ЗШ №1 473 2
5 Піщанобрідська ЗШ 348 5
6 Помічнянська ЗШ №2 299 8
7 Помічнянська ЗШ №3 475 1
8 Тишківська ЗШ №1 253 9
9 Гнатівська ЗШ 235 10
10 Червонополянська ЗШ 324 7

11 Дружелюбівська ЗШ
467 1

12 Перчунівська ЗШ
89 6

13 Олексіївська ЗШ
409 2

14 Марківська ЗШ
400 3

15 Миколаївська ЗШ
250 5

16 Перемозька ЗШ
409 2


Примітка жирним кольором виділено школи групи 1









Категорія: Спорт | Додав: Личко (24.04.2013)
Переглядів: 228 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання