Понеділок, 22.05.2017, 19:15
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
23 травня 2017 року стартує основна сесія ЗНО (українська мова та література)
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [93]
Робота методичних формувань, інформації, рекомендації
Спорт [37]
про спортивні події району
Конкурси [28]
Про районні конкурси для педагогів, дітей
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Спорт

Змагання "Старти надій"
   19 квітня 2013 року на стадіоні РЦФЗН «Спорт для всіх» пройшли змагання з легкоатлетичного чотириборства «Старти надій». Учасниками змагань стали 15 команд навчальних закладів. Кожна команда складалась з чотирьох учасників 1999 -2000 р.н., які змагались в чотирьох видах програми: бігу на 60 та 300 метрів, стрибках у довжину та метанні м’ячика.
    Кращі результати в бігу на 60 метрів у дівчат показала Бондаренко Оксана (Добровеличківська ЗШ №1), серед юнаків найшвидшим став Дінул Іван (Піщанобрідська ЗШ). На довгій дистанції кращий результат серед дівчат в Бондаренко О. (Добровеличківська ЗШ №1), серед хлопців - у Мазура Владислава (Олександрівська ЗШ). В стрибках у довжину серед дівчат перемогла Нікачало Дарина (Помічнянська ЗШ №1), серед юнаків Зубко Ігор (Помічнянська ЗШ №1). В метанні м’ячика перемогла Позняк Аліна (Гнатівська ЗШ) та Рибальченко Михайло (Помічнянська ЗШ
№2).
У підсумковому заліку команди розташувались таким чином
 1 місце - команда Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 
 2 місце - команда Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів
 3 місце - команда Піщанобрідської ЗШ І-ІІІ ступенів. 
 4 місце – команда Добровеличкіської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 
 5 місце – команда Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №3
 6 місце – команда Тишківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 
 7 місце – команда Добровеличківського НВК №2 
 8 місце – команда Дружелюбівського НВК 
 9 місце – команда Липнязької ЗШ І-ІІІ ступенів №1 
 9 місце - команда Новолутківської ЗШ І-ІІ ступенів 
 10 місце – команда Червонополянської ЗШ І-ІІІ ступенів 
 10 місце – команда Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 
 11 місце – команда Гнатівської ЗШ І-ІІІ ступенів 
 12 місце – команда Тишківської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 
 13 місце – команда Миколаївської ЗШ І-ІІ ступенів




Категорія: Спорт | Додав: Личко (06.05.2013)
Переглядів: 224 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання