Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Спорт

Другий етап Спартакіади

10 січня 2013 року в Добровеличківській ЗШ №1 та Добровеличківській ДЮСШ пройшов другий етап районної Спартакіади серед працівників закладів освіти. Представники 13 навчальних закладів виборювали першість у змаганнях з шахів, шашок, настільного тенісу. Варто відмітити, що вже традиційно переможці попередніх років підтверджують свій високий клас, насамперед у змаганнях чоловіків з настільного тенісу та шашок. Так сталося і цього року: багаторічний переможець змагань Шинкарук Мирон (Юр’ївська ЗШ) впевнено переміг своїх суперників, друге та третє місця розділили Димков Анатолій (Миколаївська ЗШ) та Аріель Фідальго (Помічнянська ЗШ №3). У змаганнях жінок справжнім відкриттям стала гра дебютантки змагань Гадоєвої Анни (Добровеличківська ЗШ №1), яка виборола перше місце, друге місце - Кісельова Світлана (Олексіївська ЗШ), третє місце - Димкова Ліна (Миколаївська ЗШ).
    Впевнено святкував перемогу у змаганнях шашкістів Мазур Олег (Добровеличківський НВК №2), другий результат - у Ковальчука Юрія (Миколаївська ЗШ), третій - у Коломіченка Ігоря (Марківська ЗШ). Серед жінок кращою стала минулорічний переможець Самошка Раїса (Олексіївська ЗШ), друге місце зайняла Бон Олена (Миколаївська ЗШ), третє місце розділили одразу дві учасниці Коровкіна Ольга (Помічнянська ЗШ №3) та Репетир Марина (Добровеличківська ЗШ №1).
     Традиційно найтривалішими та найнапруженішими були змагання з шахів. У чоловіків першим став Аріель Фідальго (Помічнянська ЗШ №3), друге місце зайняв Царенко Роман (Олексіївська ЗШ), третє місце - Литвинов Володимир (Марківська ЗШ). У жінок перемогу святкувала Кісельова Світлана (Олексіївська ЗШ), друге місце - у Мєркунової Надії (Помічнянська ЗШ №3), третє - у Непоти Оксани (Перчунівська ЗШ).
    Таким чином, змагання Спартакіади стали ще одним підтвердженням майстерності та високих спортивних досягнень працівників закладів освіти, які не лише працюють, а ще й змістовно відпочивають.

Категорія: Спорт | Додав: Личко (15.01.2013)
Переглядів: 514 | Рейтинг: 0.0/0