Четвер, 19.04.2018, 11:32
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [93]
Робота методичних формувань, інформації, рекомендації
Спорт [37]
про спортивні події району
Конкурси [28]
Про районні конкурси для педагогів, дітей
Статистика
...
Всього: 105
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 74
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Методична робота

Семінар шкільних бібліотекарів
     12 квітня 2013 року на базі Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся семінар шкільних бібліотекарів району.

Свою зустріч учасники семінару почали з екскурсії до залізничного музею-комплексу ст.Помічна «Вагон-салон». Велике враження на екскурсантів справили експозиції музею. Цікаві відомості про  будівництво залізниці Одеса–Балта та заснування Помічної, про Нестора Махна і Петра Чорного розповів гостям Помічнянський міський голова Антошик М.М. Після екскурсії бібліотекарі району продовжили свою роботу у бібліотеці Помічнянської ЗШ №3.

Компетентність, ініціативність та творчий підхід до улюбленої справи завжди породжують успіх. І саме таким, творчим, високопрофесійним, закоханим у бібліотечну справу, повинен бути сучасний шкільний бібліотекар.

Значну увагу у діяльності шкільної бібліотеки Помічнянської ЗШ №3 приділяється впровадженню інформаційно-комунікаційних технологій, які спрямовані, перш за все, на підвищення інтересу читача до бібліотеки, а головне - через сучасні інтерактивні технології мотивують учнів до читання книжок. 

Слухачі творчої лабораторії мали змогу познайомитися з «Орієнтовною програмою бібліотечно-бібліографічних занять з формування інформаційної культури та читацької компетентності школярів», розробленою Ружанською Т.В.

В основу програми покладено ігрові форми бібліографічної діяльності як засіб формування читацької компетентності. Крім того, входять у практику бібліотечної роботи віртуальні виставки та презентації книг. 

Учасникам семінару  були продемонстровані аспекти використання різних дидактичних матеріалів, створених власноруч та разом з бібліотечними активістами, які не потребують значних фінансових затрат, що є важливим у час обмежених фінансових можливостей бібліотек.  Також бібліотекарям був представлений ряд ігрових методик та прийомів у практичній площині. При цьому слухачі стали безпосередніми учасниками ділових та рольових ігор, ігрових моментів, що сприяло не лише швидкому засвоєнню даних методик, а також, за відгуками самих учасників, створило особливу атмосферу творчості й задоволення.

Приємно вразив та зацікавив гостей дизайн шкільної бібліотеки, професійне наочне розкриття бібліотечного фонду. А стенди, інформаційні куточки, нетрадиційні книжкові виставки доповнили загальне враження про роботу бібліотеки.
Категорія: Методична робота | Додав: ЗавРМК (21.04.2013)
Переглядів: 294 | Теги: Семінар, шкільні біблітекарі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання