Понеділок, 23.04.2018, 11:29
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
/семінар-практикум вчителів математики з 25 квітня 2018 року переноситься на інший термін/
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [93]
Робота методичних формувань, інформації, рекомендації
Спорт [37]
про спортивні події району
Конкурси [28]
Про районні конкурси для педагогів, дітей
Статистика
...
Всього: 105
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 74
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Методична робота

Про семінар вчителів Основ здоров'я

     12 жовтня 2012 року на базі Перчунівської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося засідання РМО з проблеми «Компетентнісно орієнтований підхід у навчально-виховному процесі як основа для формування і розвитку конкурентно спроможної особистості» для учителів основ здоров’я та безпеки життєдіяльності, педагогів-тренерів, які впроваджують превентивні проекти «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)» та «Школа проти СНІДу».

      Учасники відвідали урок з ОЗ вчителя Граненко С.А. у 5 класі на тему «Життєвий ритм. Режим дня» та КВК «Здоровя -найбільше багатство», підготовлений вчителями початкових класів Кобутою О.О. та Доманішевською І.М. Круглий стіл «Зміст компетентностей учителя» дав змогу поділитися своїми напрацюваннями вчителям Врадій Т.А., Калініченко О.І., Граненку С.А., Колісніченку С.В.

      Методист РМК Турта О.А.звернула увагу присутніх на особливості  викладання ОЗ та превентивних курсів «ХОУП», «Школа проти СНІДу», «Захисти себе від ВІЛ». Було надано перелік програм, підручників та методичної літератури, які затверджені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

       Програми формування життєвих навичок передбачають широке використання інтерактивних методів  навчання: моделювання ситуацій, рольові ігри, дискусії, дебати, вікторини, ситуаційний аналіз, використання аудіовізуальних видів роботи (театр, музика) тощо. Необхідно звернути увагу на те, що навички формуються в діяльності; набуті знання та інформація створюють лише передумови набуття вмінь і навичок. Не менш важливим є набуття практичного досвіду через реальне виконання відповідних вправ, дій, відпрацювання моделей поведінки.Категорія: Методична робота | Додав: ЗавРМК (25.10.2012)
Переглядів: 295 | Теги: РМО, Семінар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання