П`ятниця, 25.05.2018, 20:42
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [93]
Робота методичних формувань, інформації, рекомендації
Спорт [37]
про спортивні події району
Конкурси [28]
Про районні конкурси для педагогів, дітей
Статистика
...
Всього: 105
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 74
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Методична робота

Педагогічна практика вчителів світової літератури

У ході заходу слухачі курсів підвищення кваліфікації  вчителів світової літератури відвідали Помічнянську ЗШ І-ІІІ ст. №3, директор якої, Гринюк Ольга Михайлівна, ознайомила присутніх  з історією навчального закладу, технологіями досягнення успіхів педагогів та учнів у навчально-виховному процесі. 
  Демонстрацією великого творчого потенціалу, продуманістю й ефективністю системи роботи учителів світової літератури стало проведення відкритих уроків. Слухачі курсів відвідали уроки світової літератури: у 8 класі на тему «Втілення ідеї моральної справедливості у новелі Рюноске Акутагави «Павутинка» (Мєркунова Надія Олексіївна, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель); в 11 класі «Життя і творчість Гійома Аполлінера. Еволюція французького поета від неоромантизму до кубофутуризму» (Осипенко Тетяна Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, старший учитель). 

В Помічнянській ЗШ І-ІІІ ст. №1  слухачі курсів відвідали урок світової літератури у 7 класі на тему «Поетизація  давньоруської  минувшини в баладі О.С.Пушкіна «Пісня про віщого Олега», який провела Вітко Марина Іванівна,   спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Пробуджуючи в семикласників бажання  висловлюватись, вчителька разом з учнями шукала відповіді на питання, не ображаючи їх категоричністю суджень, допускала варіативні  відповіді, відмовляючись від утвердження категоричних істин.

         Творча лабораторія Вітко Марини Іванівни – це кропітка робота над текстом, успішне володіння вмінням "хвилювати словом”, з його допомогою знаходити індивідуальний підхід до дітей, будити їх творчість, думку. Саме це і засвідчив проведений майстер-клас «Ключ к роману М.Булгакова «Мастер и Маргарита».  Сравнительный анализ второй главы «Понтий Пилат» и эпизода из сериала В.Бортко».

   Робота всіх учителів, що були задіяні на даному заході, вирізнялась особливою динамічністю та скоригованістю, вмінням поставити коректні та актуальні питання, що потребували глибокого вдумливого аналізу та оцінки подій і фактів, з чим успішно справлялись учні.

      Важливим чинником, який сприяв позитивному сприйняттю начального матеріалу, стали доброзичливі настанови гостей та завідуючої науково-методичною лабораторією гуманітарно-естетичних дисциплін Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Ревнивцевої Олени Володимирівни.

Гості високо оцінили роботу колег, які продемонстрували цікаві форми методичної роботи, невтомний педагогічний пошук, використання технічних засобів навчання, велику увагу до кожної дитини, опікування її розвитком.
      Вдалим доповненням до хороших вражень про високий рівень організації роботи в Помічнянських ЗШ №1, №3 стало відвідування міського музею, розміщеного на залізничній станції міста Помічна.Категорія: Методична робота | Додав: Kulik (08.11.2012)
Переглядів: 495 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання