Про підсумки конкурсу "А вам слабо!" - Конкурси - Новини РМК - Каталог статей - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 31.03.2017, 02:27
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Семінар керівників ПНЗ 24.03.2017р. переноситься на 31.03.2017р.
Меню сайту
Категорії розділу
Методична робота [93]
Робота методичних формувань, інформації, рекомендації
Спорт [37]
про спортивні події району
Конкурси [28]
Про районні конкурси для педагогів, дітей
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » Статті » Новини РМК » Конкурси

Про підсумки конкурсу "А вам слабо!"
      Відповідно до наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 18.01.2013 року № 10 «Про проведення районного конкурсу серед учнів загальноосвітніх закладів, вчителів трудового навчання «А вам слабо!» в 2012/2013 н.р.»,  протягом лютого 2013 року проведено районний конкурс серед учнів загальноосвітніх закладів, вчителів трудового навчання «А вам слабо!».

  У конкурсі взяли  участь роботи 3 вчителів, 2 працівників  та 76 учнів з  16 навчальних закладів району:  Добровеличківська №1, Помічнянські  №1, №2, №3, Гнатівська, Липнязька №1, Перчунівська, Тишківська №1, Карбівська, Любомирська, Марківська, Миколаївська, Новолутківська, Перемозька, Федорівська,  Липнязької №2 ЗШ.

  Журі,  оцінивши  85 конкурсних робіт, відзначило змістовність, оригінальність, актуальність і практичну спрямованість наданих матеріалів. Учасники продемонстрували володіння різними техніками декоративно-прикладного мистецтва.

Вчителі виявили творчий професійний підхід, особливого значення при цьому приділили умінню організувати спільну діяльність учнів.

На підставі рішення журі районного конкурсу «А вам слабо!» переможцями конкурсу визначено    

серед вчителів:

Сокол О.О., вчителя Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3, роботи: вишитий рушник «На щастя, на долю», лялька-мотанка, «Корона Снігуроньки».

Саакян В.В., вчителя Карбівської ЗШ І-ІІ ст., роботи: «Серветка», квілінг «Водяна лілія».

  серед працівників:

Погодіна П.П., працівник кухні Перемозької ЗШ І-ІІ ст., вишивка «Коти»

Погодіна Л. П., працівник Перемозької ЗШ І-ІІ ст., вишивка «Подушечка»

В номінації «Вироби з природного матеріалу»:

І місце: колективна робота «Півник та двоє мишенят»  учнів 2 класу Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Врадій Т.А.),

ІІ місце: робота «Композиція» Гірман Анастасії, учениці Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Баранчук В.Д.), колективна робота «Сніговик» учнів Федорівської ЗШ І-ІІ ст.(вчитель Кешман В.Ю.),

ІІІ місце: колективна робота «Український колорит» учнів 9 класу Тишківської ЗШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Сербіна С.І.), колективна робота «Таця»  учнів 1класу Карбівської ЗШ І-ІІ ст.(вчитель Прокопенко О.В.)

В номінації «Вироби з бісеру»:

І місце: колективна робота «Берізка» учнів Тишківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Сербіна С.І.)

ІІ місце: робота учениці 4-А класу Гайдайчук Олени «Зимове деревце» Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Баранчук В.Д.),

ІІІ місце: колективна робота «Квіткове дерево» учнів Тишківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Сербіна С.І.)

В номінації «В’язання»:

І місце: колективна робота «Ляльки» учнів Гнатівської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Баліцька М.В.), робота «Восьминог» Котрікової Яни, учениці Добровеличківської ЗШ №1 (вчитель Степанова Л.В.),

ІІ місце: колективна робота «Квіти» учнів  Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Баранчук В.Д.), робота «Квіти» Могили Ростислава, учня Новолутківської ЗШ І-ІІ ст. (вчитель Терещенко Г.М.),

ІІІ місце: робота «Серветка» Мнихи Лариси, учениці 6 класу, роботи «Пінетки», «Кофточка» Ключник Наталії, учениці 8 класу Гнатівської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Баліцька М.В.)

В номінації «Роботи з паперу»:

І місце: колективні роботи «Торти» учнів Тишківської ЗШ І-ІІІ ст. №1, Миколаївської ЗШ І-ІІ ст.(вчителі Сербіна С.І., Скуратовська О.В.),

ІІ місце: картини паперові учениць 4 класу Андрусішиних Ірини, Тетяни, Надії Миколаївської ЗШ І-ІІ ст. (вчитель Димкова Л.М.), колективні роботи «М’ячик» і «Кошик» учнів Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Шишкова Л.Ф.)

ІІІ місце: колективні роботи «Соняшник», «Корзинка» учнів Липнязької ЗШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Врадій В.І.)

В номінації «Обереги»:

І місце: колективні роботи «Віночки» учнів Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Шишкова Л.Ф.),

ІІ місце: роботи «Ляльки-мотанки» Калниболотчук Аліни,  учениці Марківської ЗШ  І-ІІст., та Войцехівської Богдани,  учениці Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1, роботи «Писанка» Кравченко Діани, учениці Карбівської ЗШ І-ІІ ст. (вчителі Літвінов В.М., Баранчук В.Д., Кравченко Н.І.)

В номінації «Картини з шерсті»:

І місце: колективна робота «Снігур» учнів Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3 (вчитель Сокол Н.В.), робота «Маки» Стець Дар’ї , учениці Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Шишкова Л.Ф.)

В номінації «М’яка іграшка»:

І місце: робота «Леопард» Марчинської Олени, учениці 8 класу Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №3 (вчитель Сокол Н.В.)

ІІ місце: колективна робота «Гадюка» учнів Федорівської ЗШ І-ІІ ст. (вчитель Кешман В.Ю.), колективна робота «Домовичок Кузя» учнів Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Врадій Т.А.)

В номінації «Ліплення»:

І місце: роботи учнів 4-А класу Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ст. №1(вчитель Баранчук В.Д.),

ІІ місце: колективні роботи «Їжачки на природі», «Петрушка» учнів Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Батенко А.М.)

В номінації «Вишивка»:

І місце: роботи Погодіної Анни, Крицької Марії, Крицької Софії, Савченко Володимира учнів Перемозької ЗШ І-ІІ ст..,

ІІ місце: колективна робота учнів Липнязької ЗШ №1(вчитель Врадій В.І.).




Категорія: Конкурси | Додав: ЗавРМК (03.04.2013)
Переглядів: 309 | Теги: конкурс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Корисні посилання