Неділя, 22.04.2018, 08:20
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Категорії розділу
Положення [6]
План [1]
Довідки, інформації [11]
Конкурси [1]
Статистика
...
Всього: 105
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 74
Форма входу
Погода
Головна » Статті » НМР » Довідки, інформації

Аналіз роботи РМК за 2011/2012 н.р.

АНАЛІЗ РОБОТИ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО КАБІНЕТУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ЗА 2011/2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК 

   Аналізуючи спільну діяльність установ освіти, районний методичний кабінет відділу освіти визначає пріоритетними напрями та завдання роботи на 2012/2013 н.р.:

    § Науково-методичне супроводження та реалізація завдань Указів Президента України, постанов уряду та Верховної Ради України, доктрин, концепцій, державних та регіональних програм, нормативно-правових документів з питань освіти. Проведення системних заходів, спрямованих на поліпшення якості освіти, приведення її у відповідність до визначених стандартів.
   § Реалізація Програми профільного навчання, системи професійної орієнтації, в тому числі на педагогічні професії, ресурсне забезпечення організації профільного навчання.
   § Науково-методичний супровід впровадження моделей організації навчально-виховного процесу, розвиток дошкільної та початкової ланки відповідно до базових програм розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» «Впевнений старт», Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
    § Підготовка педагогів до впровадження нового Державного стандарту загальної середньої освіти та нових навчальних програм для учнів 5-9 класів
   § Психологічно-соціальний супровід навчально-виховного процесу і методичної роботи в цілому, сприяння розвитку психолого-соціальної служби системи освіти району. Розвиток та удосконалення інклюзивної освіти дітей з особливими потребами.
    §  Експертне вивчення і оцінка умов організації навчально-виховного процесу, кадрового і навчально-методичного забезпечення, діяльності педагогічних працівників, рівня навчальних досягнень школярів. Проведення моніторингових досліджень якості освіти.
    §  Науково-методична підтримка розвитку комп’ютеризації системи освіти району та використання ІКТ в освітньому середовищі, виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» (постанова Кабінету Міністрів України № 494 від 13.04.2010 р.), цільових проектів.
   § Організаційно-методичне забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників загальноосвітніх навчальних закладів.
   §  Удосконалення системи роботи з талановитими та обдарованими дітьми і молоддю, реалізація районної програми роботи з обдарованою молоддю.
    §  Формування дієвої системи стимулювання обдарованої молоді та її наставників, запровадження сучасних методик виявлення, навчання, виховання та соціально-педагогічної підтримки таких учнів, популяризації кращого педагогічного досвіду роботи з обдарованими дітьми.
    §  Вивчення, узагальнення та впровадження перспективного педагогічного досвіду. Пошук і підтримка молодих творчих учителів. Організація та проведення конкурсів професійної майстерності педагогів.
   §  Науково-методичний супровід проектів «Школа майбутнього», Школа сприяння здоров’ю, «Громадсько-активна школа».
   §  Організація апробації та моніторингових досліджень навчальної літератури, програмного забезпечення. Забезпечення інформаційно-методичної та видавничої діяльності з актуальних проблем системи освіти та на замовлення педагогічних працівників.
     §  Удосконалення змісту, методів та структури методичної роботи з педагогічними кадрами. Формування готовності педагогічних працівників до освоєння та впровадження у навчально-виховний процес сучасних інформаційних та комп’ютерних технологій.
     §  Запровадження програм, навчальних курсів, спрямованих на формування громадянської позиції молоді.
    §  Науково-методичний та інформаційний супровід Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», формування у дітей та учнівської молоді християнських загальнолюдських моральних цінностей. Підготовка і підвищення кваліфікації педагогічних працівників для викладання навчальних дисциплін духовно-морального спрямування.
    §  Реалізація програм, спрямованих на формування громадянської позиції дітей та молоді, високих моральних та духовних цінностей школярів через залучення їх до участі у дитячо-юнацьких молодіжних організаціях та патріотичних іграх. Забезпечення співпраці, сприяння розвитку учнівського самоврядування та залучення батьківської громадськості до вирішення завдань державно-громадського управління закладами освіти.
    §  Координація навчальної та науково-методичної діяльності кабінету із відділом освіти, закладами післядипломної освіти, педагогічними навчальними закладами, науковими установами.
    §  Запровадження компетентнісного підходу в навчально-виховний процес закладів освіти району.
   §  Здійснення заходів по реалізації проблеми «Запровадження компетентнісно зорієнтованого підходу як основи формування самодостатньої особистості педагога і школяра».
Категорія: Довідки, інформації | Додав: ЗавРМК (23.10.2012)
Переглядів: 539 | Теги: РМК, аналіз, 2011-2012 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання