Субота, 21.04.2018, 11:35
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Категорії розділу
Положення [6]
План [1]
Довідки, інформації [11]
Конкурси [1]
Статистика
...
Всього: 105
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 74
Форма входу
Погода
Головна » Статті » НМР » Довідки, інформації

Науково-методична рада 13.06.2012 р.

    Професійні педагогічні конкурси проводяться з метою підтримки та стимулювання інноваційних підходів до організації  навчально-виховного процесу, виявлення та поширення  перспективного досвіду, заохочення до творчої діяльності педагогічних працівників. Участь у конкурсах допомагає педагогу переоцінити власні досягнення, порівняти їх з напрацюваннями інших, самоутвердитися.

    У 2011-2012 навчальному році районним методичним кабінетом відділу освіти пропонувалися 3 суто районні конкурси та 3 конкурси як районні етапи обласних.

    Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель  року – 2012» проходив у номінаціях «Фізичне виховання», «Етика», «Іноземна мова. Англійська», «Українська мова та література», «Біологія». Участь конкурсі взяли 9 педагогів з 6 навчальних закладів району (Малохатко В.І. – Добровеличківська ЗШ №1, Мазур О.Ю. – Добровеличківський НВК №2, Колісніченко С.В., Шевчук О.В., Аксьонова Л.В. – Помічнянська ЗШ №1, Ковтун О.М. – Помічнянська ЗШ №2, Фідальго Поррата Аріель, Бурорічний А.В. – Помічнянська ЗШ №3, Кравченко Т.П. – Карбівська ЗШ І-ІІ ст.).

    Переможцями  районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» стали: Малохатко В.І. («Фізичне виховання»), Кравченко Т.П. («Українська мова та література»),  Колісніченко С.В. («Етика»), Шевчук О.В. («Іноземна мова. Англійська»), Аксьонова Л.В.  («Біологія»).

     З різних причин з 5 переможців, чиї матеріали були подані до обласного оргкомітету, лише 3 взяли участь в обласному семінарі для даної категорії педагогів.

     Колісніченко С.В., учитель етики Помічнянської ЗШ №1, виборов перемогу в обласному етапі конкурсу та взяв участь у всеукраїнському етапі.

     Року спорту та здорового способу життя були присвячені обласний конкурс на кращі методичні матеріали «Здорове майбутнє Кіровоградщини» та Всеукраїнський конкурс-захист моделі Школи сприяння здоров’ю.

     Для участі у районному етапі конкурсу «Здорове майбутнє Кіровоградщини»  було надіслано 45 персональних та 6 колективних робіт з 15 загальноосвітніх, 1 дошкільного та 1 позашкільного навчальних закладів району.

   Для участі в обласному конкурсі направлені роботи переможців районного етапу: Михайленко Т.Ю. (Добровеличківський НВК №2), Димкової Л.М. (Миколаївська ЗШ), Марченко О.В., Ружанської Т.В., Калініченко О.І. (Помічнянська ЗШ №3), Доманішевської І.М. (Перчуківська ЗШ), Алєксандрова О.В. (Добровеличківський ЦДЮТ), Мірзоєвої А.А., Зорі О.А., Іванової О.І. (Добровеличківський ДНЗ)

   Переможцями обласного конкурсу стали Димкова Л.М. (номінація «Урок»), Алєксандров О.В. (номінація «Спортивно-оздоровчі традиції»), Ружанську Т.В. (номінація «Методичні орієнтири»).

    Участь у районному етапі конкурсу «Школа сприяння здоров’ю»  взяли 9 навчальних закладів району: Помічнянська №3, Перчунівська, Гнатівська, Дружелюбівська, Тишківська №1, Линязька №1 загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Марківська та Миколаївська загальноосвітні школи І-ІІ ступенів, Добровеличківський дошкільний навчальний заклад «Ромашка».

    Представлені моделі спрямовані на формування освіченої, творчої особистості, становлення її фізичного і психічного здоров’я, виховання потреби здорового способу життя. Вони ґрунтуються на принципах особистісно зорієнтованого підходу до вибору здоров’язбережувальних технологій.

    В кожному з навчальних закладів, що взяли участь у конкурсі, діє певна система  формування культури здоров’я, проводяться профілактичні, інформаційно-освітні здоров’язбережувальні, здоров’яформуючі заходи.

    Найбільш повні матеріали, що висвітлюють діяльність педагогічного колективу, доповнені моделями, схемами, моніторинговими дослідженнями медичної сестри та психолога, досягненнями дітей, методичним матеріалами педагогів, фоторепортажем, підготовлені педагогічними колективами Помічнянської школи №3 (керівник Гринюк О.М.) та Добровеличківського дошкільного навчального закладу  «Ромашка» (керівник Мірзоєва А.А.), що і стали переможцями районного етапу конкурсу.

    Почесною грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації і цінним подарунком за перемогу в обласному етапі нагороджений педагогічний колектив «Ромашки».

     Дипломами переможців районного конкурсу на краще шкільне методичне об’єднання нагороджені ШМО Помічнянської ЗШ №3 та Добровеличківського НВК №2 (І місце), Тишкцвської ЗШ №2 (ІІ місце) та Тишківської ЗШ №1 (ІІІ місце). 

     Переможцями районного конкурсу «Педагогічна скарбничка» стали творчі групи Помічнянської ЗШ №3 (І місце), Миколаївської ЗШ (ІІ місце) та Помічнянської ЗШ №2 (ІІІ місце).

     Участь у конкурсі «Енциклопедія дидактичних матеріалів» взяли 35 вчителів з 9 загальноосвітніх шкіл району. Переможці будуть відзначені на серпневих секційних засіданнях.

       У березні 2012 року проведено районний конкурс молодих вчителів "Мій перший крок до зірок”. В ньому взяли участь 6 молодих педагогів, які є вчителями Добровеличківського ЦДЮТ, Гнатівської, Помічнянської №3, Тишківської №2,  Олексіївської та Миколаївської ЗШ. Переможцем конкурсу стала Дибенко Віта Юріївна, вихователь дошкільної групи Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

       Троє молодих вчителів району стали учасниками 41-го обласного зльоту. Керівник гуртків Добровеличківського ЦДЮТ Алєксандров О.В. удостоєний премії І.Г.Ткаченка.

       Відрадно, що у пошуках шляхів реалізації своєї творчості вчителі виходять за рамки району та області . Так, Луговий В.В. (Миколаївська ЗШ)  одержав диплом домінанта загальнонаціонального конкурсу зі створення електронних освітніх ресурсів у номінація «Історія, 7 клас».  Дипломами ІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (Черкаси, жовтень 2011р.) за перемогу у номінації «Інновації в організації навчально-виховного процесу в дошкільному, загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах» відзначені Олександрович С.А. та Скороход С.В., вчителі Помічнянської ЗШ №1.

      Свою ерудованість педагоги району мали можливість продемонструвати на районному конкурсі «Ерудит», участь у якому взяли команди з 11 навчальних закладів, а найкращі результати показали команди Добровеличківької ЗШ №1 (І місце), Помічнянської ЗШ №1 (ІІ місце) та Олексіївської ЗШ (ІІІ місце). А команда «Моноліт», у складі Вітко М.І., Колісніченка С.В. (Помічнянська ЗШ №1), Мєркунової Н.О. (Помічнянська ЗШ №3) та капітана  Царенка Р.В. (Олексіївська ЗШ) зайняли І місце на турнірі «Кубок Діда Мороза – 2011» та ІІІ місце – на фестивалі команд  «Що?Де?Коли?»  «Новоукраїнська весна -2012», що проводилися Новоукраїнським відділом освіти.

       Разом з тим, треба говорити про:

- пасивність щодо участі у конкурсах, пов’язаних з використанням ІКТ, що пропонується обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти;

- несвоєчасну підготовку до щорічного Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»;

- невідповідність матеріалів, що подаються на конкурс, затвердженим положенням;

- відсутність реакції на аналітичні матеріали за підсумками аналогічних конкурсів;

- недосвідченість педагогів щодо представлення своєю діяльності на конкурсах в зв’язку з відсутністю в навчальних закладах аналогічних заходів.

Результати участі у вищезазначених конкурсах відображені у таблиці, що додається.

  

Завідуюча РМК                                                                             О.Калашник

Категорія: Довідки, інформації | Додав: ЗавРМК (23.10.2012)
Переглядів: 257 | Теги: професійні конкурси | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Корисні посилання