Погода
Головна » 2013 » Грудень » 28 » Змагання з настільного тенісу
23:01
Змагання з настільного тенісу

25 грудня 2013 року на базі Добровеличківської ДЮСШ пройшли змагання  з настільного тенісу серед школярів. Командну першість виборювали представники 19 навчальних закладів району. Згідно проведеного жеребкування всі команди були розподілені на чотири групи.

В першій групі не було рівних команді Добровеличківської ЗШ №1. В другій групі  перемігши своїх суперників, вперше змогла потрапити до фіналу команда Дружелюбівського НВК. Перемоги над всіма своїми суперниками  в третій групі здобула команда Помічнянської ЗШ №3. Найзапекліша боротьба точилась в четвертій групі де головними претендентами на вихід до фіналу були команди Червонополянського НВК та Добровеличківського ЦДЮТ. У підсумку обидві команди потрапили до фінальної п’ятірки, яка розіграла призові місця.

У фіналі не програвши жодної гри, перемогу здобула команда Добровеличківського ЦДЮТ, яка складалась з вихованців гуртка настільного тенісу. Остільки дана команда виступала поза заліком районної Спартакіади школярів, перше місце гуртківці розділили з командою Добровеличківської ЗШ №1. Другою командою змагань стали тенісисти Помічнянської ЗШ №3. Третьою в підсумку стала команда Червонополянського НВК.

Всі учасники команд – призерів були нагородженні грамотами відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської райдержадміністрації.

Переглядів: 742 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0