Погода
Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Змагання з легкої атлетики
07:07
Змагання з легкої атлетики
   7 жовтня 2016 року на стадіоні «Колос» РЦФЗН «Спорт для всіх» пройшли районні змагання з легкої атлетики серед школярів. Не зважаючи на складні погодні умови учасниками змагань стали команди 16 навчальних закладів.
   Найбільш масовими були змагання з бігу на 100 та 200 метрів. На дистанції 100 серед юнаків найшвидшими стали Сульженко Сергій (Дружелюбівський НВК) та Дарчук Сергій (Добровеличківський НВК №2), серед дівчат не було рівних Луцкевич Анатсасії (Добровеличківська ЗШ №1) та Буряковій Єлизаветі (Тернівський НВК). Впевнену перемогу на дистанції 200 метрів серед юнаків здобув Бобрусенко Сергій (Липнязька ЗШ №1), у дівчат переможцемями стали: Лигуша Юлія (Тишківська ЗШ №1) та Затуливітер Людмила (Червонополянський НВК). Найкращий час на дистанції 400 метрів  показали: Поліщук Артем (Добровеличківська ЗШ №1) та Лиходід Валерія (Помічнянська ЗШ №3). Найшвидше дистанцію 800 метрів подолали: Королішин Олександр та Лукашук Людмила (Липнязька ЗШ №1). А на найдовшій дистанції 1500 метрів не було рівних Кузьменку Миколі (Тишківська ЗШ №1) та Махоніній Адріані (Помічнянська ЗШ №3).
   У підсумковому заліку серед навчальних закладів першої групи (кількість учнів більше 100) перше місце вибороли легкоатлети Помічнянської ЗШ №3, друге місце в Липнязької ЗШ №1, третє в команди Тишківської ЗШ №1. Серед команд другої групи (кількість учнів менше 100) перше місце в Дружелюбівського НВК, друге місце в Карбівської ЗШ, третє місце в Тернівського НВК.

Переглядів: 499 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/1