Погода
Головна » 2018 » Грудень » 6 » Змагання з футзалу молодшої групи
08:37
Змагання з футзалу молодшої групи
05 грудня 2018 року в спортивному залі Добровеличківської дитячо-юнацької спортивної школи пройшли районні змагання з футзалу серед команд молодшої групи (заклади в яких навчається менше 100 учнів).
Учасниками змагань стали шість команд: філії Дружелюбівський НВК КЗ "Добровеличківське НВО", філії Червонополянський НВК КЗ "Піщанобрідське НВО",  філії Олександрівська ЗШ КЗ "Добровеличківське НВО", Піщанобрідської СЗШ-інтернат, філії Піщанобрідський НВК КЗ "Піщанобрідське НВО" та Тернівського НВК. Всі команди були розподілені на дві групи по три команди. У підсумку у фінальній грі зустрілись команди Піщанобрідської СЗШ - інтернат та філії Червонополянський НВК, які стали переможцями своїх груп. Цікавий та захоплюючий поєдинок закінчився з рахунком 4:4, а серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились піщанобрідці, які і стали переможцями турніру, друге місце в команди філії Червонополянський НВК. У грі за третє місце юнаки філії Олександрівська ЗШ перемогли команду Тернівського НВК  5:1. Кращими гравцями змагань було визнано: Чередника Владислава (філія Червонополянський НВК) та Батка Сергія (Піщанобрідська СЗШ-інтернат).

Переглядів: 413 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0