Вівторок, 21.05.2019, 06:30
Комунальна установа
"Добровеличківський методичний центр
педагогічної майстерності"
Вітаю Вас Гость | RSS
//
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 109
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 30
Дівчат: 78
Форма входу
Погода
Головна » 2019 » Квітень » 10 » Змагання "Козацький гарт"
20:09
Змагання "Козацький гарт"
10 квітня 2019 року на базі Добровеличківської ДЮСШ пройшли районні змагання "Козацький гарт". Учасниками змагань стали 130 здобувачів освіти з 13 закладів загальної середньої освіти. Команди мали змогу виборювати першість в "човниковому бігу", стрибках у довжину з місця, стрибках через скакалку та перетягуванні канату.
 Найспритнішими в "човнковому бігу" серед юнаків стали:
1. Шапошніков Владислав (Добровеличківська ЗШ №1);
2. Павленко Євген (КЗ "Добровеличківське НВО");
    Галіченко Олександр (філія Червонополянський НВК);
3. Найда Андрій (КЗ "Добровеличківське НВО");
    Заїченко Дмитро (Гнатівський НВК)
серед дівчат:
1. Затуливітер Людмила (філія Червонополянський НВК);
2. Діброва Вікторія (Тернівський НВК);
3. Денисенко Валерія (Добровеличківська ЗШ №1).
В стрибках у довжину місця розподілились наступним чином:
юнаки
1. Шапошніков Владислав (Добровеличківська ЗШ №1);
2. Чередніченко Олег (філія Дружелюбівський НВК);
3. Русол Артем (КЗ "Піщанобрідське НВО")
дівчата
1. Липкан Карина (Липнязький ЗЗСО);
2. Затуливітер Людмила (філія Червонополянський НВК);
3. Каспірович Людмила (КЗ "Добровеличківське НВО");
Стрибки через скакалку:
1. Затуливітер Людмила (філія Червонополянський НВК);
2. Заїченко Дарина (Гнатівський НВК);
3. Кузьменко Олександра (Гнатівський НВК);
В запеклій боротьбі в перетягуванні канату перемогу святкували юнаки КЗ "Добровеличківського НВО", друге місце виборола команда Добровеличківського ЗЗСО №2, третіми стали юнаки Добровеличківської ЗШ №1.
У підсумковому заліку серед команд І групи перемогу здобула команда КЗ "Добровеличківське НВО", друге місце Липнязький ЗЗСО, третє місце Добровеличківська ЗШ №1. Серед команд ІІ групи перше місце розділили команди філій Червонополянського та Дружелюбівського НВК, друге місце Тернівський НВК, третє місце філія Піщанобрідський НВК
 
Переглядів: 102 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2018/2019 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2018-2019 н.р.
ЗНО
Одеський регіональний
центр
оцінювання якості
освіти
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні посилання
Архів записів