Змагання "Козацький гарт" - 17 Березня 2016 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Вівторок, 21.02.2017, 21:18
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
22 лютого 2017 р. відбудеться семінар педагогів-організаторів на базі Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №2. Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » 2016 » Березень » 17 » Змагання "Козацький гарт"
16:48
Змагання "Козацький гарт"
   16 березня 2016 року в Добровеличківській СЗШ – інтернат пройшли районні змагання «Козацький гарт», які відбувались в рамках Спартакіади школярів. Учасниками змагань стали школярі 15 навчальних закладів, які змагались стрибках у довжину, човниковому бігу, стрибках через скакалку та перетягуванні канату.
   Незаперечними фаворитами змагань стали учні Помічнянської ЗШ №3. Так в човниковому бігу серед юнаків найшвидшим був Мамалига Андрій, другий результат у  Кузьменка Миколи (Тишківська ЗШ №1) та Чепурного Костянтина (Піщанобрідська ЗШ), третє місце в Хуторного Артема (Помічнянська ЗШ №1). Серед дівчат не було рівних Лигуші Юлії (Тишківська ЗШ №1), друге місце вибороли Бондаренко Юлія (Добровеличківська ЗШ №1) та Мартинюк Дарина (Добровеличківський НВК №2), третій результат в Силенко Ірини (Дружелюбівський НВК). У стрибках в довжину серед юнаків перемогу святкував Мамалига Андрій (Помічнянська ЗШ №3), другий результат в Карпенка Артема (Липнязька ЗШ №1), третім став Поліщук Артем (Добровеличківська ЗШ №1). Серед дівчат кращий результат показала Кравченко Олена (Помічнянська ЗШ №3), друге місце розділили Бурякова Єлизавета (Тернівський НВК) та Лиходід Вікторія (Помічнянська ЗШ №3), третій результат також у двох учасниць, це Швець Аніта (Добровеличківська СЗШ – інтернат та Мартинюк Дарини (Добровеличківський НВК №2). В стрибках через скакалку найшвидшою була Лиходід Вікторія (Помічнянська ЗШ №3), друге місце в Сальнік Вероніки (Дружелюбівський НВК), третє місце в Виноградової Юлії (Перчунівська ЗШ).
   Найбільший інтерес та емоції викликали змагання з перетягування канату серед юнаків. Серед навчальних закладів з кількістю учнів більше 100 впевнену перемогу над своїми суперниками здобула команда Тишківської ЗШ №1, друге місце в юнаків Добровеличківського НВК №2, третє місце в команди Піщанобрідської ЗШ. Серед команд другої групи переможцями стали юнаки Дружелюбівського НВК, друге місце в команди Перчунівської ЗШ, третє місце в школярів Олексіївської ЗШ.
   У підсумковому заліку місця розподілились наступним чином:
Група 1.
  1. Помічнянська ЗШ №3;
  2. Помічнянська ЗШ №1;
  3. Тишківська ЗШ №1.
Група 2.
  1. Дружелюбівський НВК;
  2. Тернівський НВК;
  3. Олексіївська ЗШ.
                   Підсумковий протокол змагань «Козацький гарт – 2016»
Місце проведення Добровеличківська СЗШ - інтернат        Дата 16 березня 2016 року

з/п
Школа Стрибки з місця  дівчата Стрибки з місця  хлопці «Човниковий біг» хлопці «Човниковий біг» дівчата Стрибки через скакалку
(дівчата)
Перетягування канату (юнаки) Загальна сума місць Місце в підсум
ковому заліку
  Група А навчальні заклади з кількістю учнів більше 100
1 Добровеличківська ЗШ №1 3 6 3 3 9 6 30 5
2 Добровеличківський НВК №2 8 5 2 4 7 2 28 4
3 Добровеличківська СЗШ - інтернат 4 7 4 6 8 4 33 6
4 Помічнянська ЗШ №1 2 3 1 5 3 5 19 2
5 Гнатівський НВК
 
9 8 7 10 6 6 46 10
6 Помічнянська ЗШ №3 1 1 3 1 2 4 12 1
7 Липнязька ЗШ №1
 
6 9 8 7 1 6 37 7
8 Тишківська ЗШ №1
 
5 2 6 2 4 1 20 3
9 Тишківська ЗШ №2 10 4 9 8 5 6 42 9
10 Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст. 7 7 5 9 10 3 41 8
  Група Б навчальні заклади з кількістю менше 100 учнів
11 Дружелюбівський НВК 2 1 1 2 2 1 9 1
12 Піщанобрідський НВК 5 5 4 4 5 4 27 5
13 Тернівський НВК 1 2 5 1 1 4 14 2
14 Перчунівська ЗШ 4 3 2 5 4 2 20 4
15 Олексіївська ЗШ 3 4 3 3 3 3 19 3
 




















Переглядів: 234 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Корисні посилання
Архів записів