Хлопців: 31
Дівчат: 79
Форма входу
Погода
Головна » 2013 » Березень » 3 » Вітаємо переможців обласних змагань з настільного тенісу
22:58
Вітаємо переможців обласних змагань з настільного тенісу
   1 березня 2013 року в приміщенні Кіровоградської ДЮСШ №3 було дано старт шостій обласній Спартакіаді серед школярів. Першим видом програми Спартакіади стали змагання з настільного тенісу. Цього року захищали честь району Козинець Олександр (Добровеличківська ЗШ №1), Шатненко Сергій (Миколаївська ЗШ), Ватагіна Людмила (Помічнянська ЗШ №3), Чередник Інна (Юр’ївська ЗШ). Всі учасники були розподілені на дві підгрупи по 18 в кожній, і мали змогу виборювати командну першість за «швейцарською системою».
    Спочатку першість розіграли дівчата. Зазнавши по одній поразці, Ватагіна Людмила та Чередник Інна, впевнено перемогли в наступних шести зустрічах і зайняли обидві треті місця в своїх підгрупах. Це дало їм змогу розіграти між собою 5-6 місце в загальному заліку.

У юнаків Козинець Олександр впевнено здолав своїх суперників і дійшов до фіналу у своїй підгрупі, де поступився майбутньому переможцю змагань. А у стиковій зустрічі за третє місце не залишив жодних шансів своєму супернику. Останнім розпочинав свої виступи дебютант таких змагань Шатненко Олександр, зазнавши поразки у першій зустрічі, далі здобув чотири впевнені перемоги і став четвертим у своїй підгрупі.
   Таким чином збірна команда Добровеличківського району показала другий результат серед районів області, пропустивши вперед команду
Бобринецького району. У фіналі наші земляки змогли чинити гідний опір команді-переможниці змагань з міста Кіровограда поступившись з рахунком 2:1. А в наступному поєдинку вчинили справжній розгром збірній команді з міста Олександрія, перемігши її з рахунком 3:0. У підсумку команда Добровеличківського району зайняла третє місце, що стало ще одним підтвердженням високого рівня майстерності наших юних тенісистів.
       Участь збірної команди Добровеличківського району в обласних змаганнях з настільного тенісу стала можливою завдяки матеріальній допомозі генерального директора ТОВ «Згода», депутата обласної ради Соловчука І.М.

Переглядів: 913 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/1