Головна » 2016 » Червень » 15 » VII обласна спартакіада працівників закладів освіти
08:44
VII обласна спартакіада працівників закладів освіти
10 червня 2016 року на базі Кіровоградського національного технічного університету відбулася VIІ обласна спартакіада працівників установ і закладів освіти  в якій взяли участь 16 команд районів і міст області (понад 250 учасників).
На виконання Програми спартакіади відбулися змагання з волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та дартсу.  Добровеличківський район представляли працівники Добровеличківського  НВК №2 (Дзіна О.В., Шинкарук М.Ф.), Добровеличківської СЗШ – інтернат (Павленко О.О.), Помічнянської ЗШ №3 (Осипенко Т.О., Аріель Фідальго Поррата), Помічнянської ЗШ №1 (Лясковець Л.П.), Липнязької ЗШ №1 (Ліщенко А.М.), Червонополянського НВК (Зіненко М.В.), Любомирського НВК (Ткаченко І.В.). Нажаль жереб вже в першому поєдинку звів наших волейболістів з переможцями турніру, командою міста Кіровоград, і саме ця поразка не дозволила продовжити боротьбу нашим землякам. Приємно, що в змаганнях з шашок вчитель Помічнянської ЗШ №1 Лясковець Любов Павлівна виборола друге місце, а змаганнях з настільного тенісу, заступник директора Помічнянської ЗШ №3 Осипенко Тетяна Олександрівна здобула третє місце.
В загальному заліку змагань команда Добровеличківського району зупинилась за крок від п’єдесталу, посівши четверте місце. Вітаємо наших спортсменів!

Переглядів: 605 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0