П`ятниця, 28.04.2017, 23:40
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2015 » Серпень » 30 » Відбулася серпнева педагогічна конференція
12:05
Відбулася серпнева педагогічна конференція
      28 серпня 2015 року в районному будинку культури відбулася серпнева педагогічна конференція освітян Добровеличківщини. На даній конференції розглядалося питання підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік.
       Почесними гостями заходу були голова Добровеличківської районної державної адміністрації Ткаченко В.В. та заступник голови районної ради Хрущ С.І., учасниками конференції були директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району, завідувачі дошкільними навчальними закладами, працівники освіти та представники батьківської громадськості.
       Розпочалася конференція вшануванням хвилиною мовчання пам'яті земляків, наших колишніх учнів, які загинули у зоні бойових дій на Сході України та героям, які віддали  своє життя у Великій Вітчизняній війні.

      З вітальним словом до педагогів Добровеличківщини звернувся голова районної державної адміністрації Ткаченко В.В., який зазначив, що суспільство все більше усвідомлює значення освіти як головного чинника розвитку країни, а освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством і перспективою держави.
       За усталеною багаторічною традицією цього дня педагоги району приймали у свою освітянську родину молоде поповнення – 13 випускників педагогічних вишів, котрі розпочинають свій трудовий шлях на Добровеличківщині. З напутнім словом до них звернулася Мізецька А.С., директор Гнатівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка закликала юних педагогів любити і поважати своїх учнів та стати для них гідним прикладом для наслідування.

   За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та за результатами атестації грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації,  голова райдержадміністрації Ткаченко В.В. та заступник голови районної ради Хрущ С.І., нагородили:  Голубєву Тетяну Володимирівну – вчителя англійської мови Добровеличківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 – гімназія» Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами навчального року);  Наумову Марію Йосипівну – керівника гуртка «Музеєзнавці» Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості. Її вихованці стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»; Бевзюк Вікторію Миколаївну – вчителя математики Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами навчального року); Гамзатову Олену Миколаївну – вчителя історії Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Жанталай Валентину Павлівну - вчителя української мови та літератури Перчунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами навчального року); Жиленко Ольгу Анатоліївну - вчителя початкових класів Глинянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний начальний заклад»  Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Зазимко Нінель Василівну – вчителя світової літератури Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами навчального року); Зубко Віту Валеріївну - вчителя української мови та літератури Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Іванів Людмилу Анатоліївну – заступника директора з навчально-виховної роботи Гаївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний начальний заклад» Добровеличківської районної державної адміністрації  Кіровоградської області (за результатами атестації); Макаренко Катерину Степанівну – вчителя української мови та літератури Добровеличківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 – гімназія» Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Менченю Валентину Михайлівну – вчителя початкових класів Добровеличківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 – гімназія» Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Олефіренко Олену Григорівну – вихователя Тишківського дошкільного навчального закладу «Казка» Добровеличківського району Кіровоградської області(за результатами атестації); Поліщук Людмилу Василівну – вчителя основ здоров'я  Добровеличківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 – гімназія» Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Сербіну Світлану Іванівну – вчителя біології та хімії Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Сердешну Любов Григорівну – вихователя Тишківського дошкільного навчального закладу «Казка» Добровеличківського району Кіровоградської області(за результатами атестації); Тарануху Альону Іванівну – вчителя хімії Липнязької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Царенко Олену Василівну - вчителя  української мови та літератури, світової літератури Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації); Шудрю Олену Яківну – вихователя Тишківського дошкільного навчального закладу «Берізка» Добровеличківського району Кіровоградської області(за результатами атестації); Яценка Сергія Миколайовича – вчителя інформатики та трудового навчання Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області (за результатами атестації).
      За високий професіоналізм та підготовку переможців обласних олімпіад і конкурсів начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Силенко Л.В. та заступник голови профспілки Яковенко К.М. нагородили подякою відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації: Личко Олена Володимирівна, вчитель математики та інформатики Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 (Личко Владислав – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України); Степанова Любов Василівна, вчитель географії та економіки Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 (Мниха Ігор – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії,        ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки); Виштикайло Лариса Миколаївна, вчитель біології та хімії Добровеличківського НВК№2 (Колбасіна Анастасія – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології); Передерій Тетяна Іванівна, вчитель математики та фізики Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 (Вовченко Артем – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики); Бурорічна Тетяна Данилівна, вчитель географії Помічнянської ЗШ   І-ІІІ ступенів №3 (Плигін Олександр – І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Марчинська Олена - І та ІІ місця в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України); Решетун Тетяна Миколаївна, вчитель біології та хімії Помічнянської ЗШ   І-ІІІ ступенів №3 (Марчинська Олена - ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології); Осипенко Людмила Миколаївна, вчитель української мови та літератури Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (Марчинська Олена - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови); Шевченко Світлана Володимирівна, вчитель фізики Липнязької ЗШ І-ІІІ ступенів № 1. ( Шевченко Валентина - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики); Мошкова Людмила Володимирівна, вчитель української мови та літератури Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 (Вовченко Артем – ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика); Горбачов Олег Ілліч, вчитель української мови та літератури Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 (Горбачова Анастасія – І місце в обласному етапі конкурсу «Шкільна журналістика»); Колісніченко Сергій Володимирович, вчитель історії та правознавства Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 (Ухіна Ольга - ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо»); Баранова Світлана Леонідівна, вчитель математики Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (Мамалига Андрій - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України); Мєркунова Надія Олексіївна, вчитель зарубіжної літератури Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (Сотула Олександра - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України); Юденко Оксана Вікторівна, вчитель історії та географії Дружелюбівського НВК (Юденко Олександр –  ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, перемогу в обласному етапі Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо»); Мазуренко Оксана Володимирівна, вчитель географії Піщанобрідської ЗШ І-ІІІ ступенів (Євпак Олександр – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії); Стоян Алла Миколаївна, вчитель історії Добровеличківського НВК (члени історичного гуртка історичного гуртка «Історики –           он-лайн» визнані переможцями обласного етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо»); Шевченко Антоніна Іванівна, вчитель Федорівської ЗШ І-ІІ ступенів (члени пошукового гуртка «Берегиня» - за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо»); Яковенко Катерина Миколаївна, вчитель історії Піщанобрідської ЗШ  І-ІІІ ступенів (Павлуш Анастасія за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо»); Леліков Володимир Васильович, керівник гуртка «Авіамоделювання» Добровеличківського ЦДЮТ (Манзюк Віталій – ІІ місце в обласних змаганнях серед учнівської молоді з ракетомодельного спорту); Давиденко Олена Петрівна, керівник гуртка «Рукоділля» Добровеличківського ЦДЮТ (колектив гуртка – І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»);  Ковалюк Олена Василівна, керівник гуртка «Фантазер» Добровеличківського ЦДЮТ (Чередник Філіна, Кошельнюк Катерина, Флуєрарь Наталія – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»);  Соловйова Світлана Іванівна, керівник гуртка «Сувенір» Добровеличківського ЦДЮТ (Луцкевич Анастасія, Ковальчук Олена – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»; Смолянінова Наталія – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічний сувенір»; Заїць Юлія, Взводова Катерина – І місце, Луцкевич Анастасія, Ковальчук Олена – ІІ місце  в обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край»); Росул Іван Тимофійович, керівник гуртка «Юний технік» Добровеличківського ЦДЮТ (Басовський Євген - І місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання; Замотевський Владислав – І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»); Макаренко Катерина Степанівна, керівник гуртка «Юн-прес» Добровеличківського ЦДЮТ (Авраменко Яна – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії»); Думенко Наталія Валеріївна, керівник хореографічного гуртка «Веселка» Добровеличківського ЦДЮТ (танцювальний колектив - ІІ місце в ІІ   Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Квітнева феєрія»); Киритів Мирослава Вікторівна, керівник гуртка «Рукотворці» Добровеличківського ЦДЮТ (Киритів Андрій та Кулинич Анна - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічний сувенір»; Бондаренко Таміла Леонідівна, керівник гуртка «Чарівна намистинка» Добровеличківського ЦДЮТ (Будко Анна – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край»); Штукатурова Раїса Василівна, керівник гуртка «Сувенір» Помічнянського ЦДЮТ (Гонта Валерія, Іваненко Євген – І місце, Шунько Вікторія, Гончарова Олена – ІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання; Бабенко Катерина - І місце  в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»); Міц Тетяна Леонідівна, керівник гуртка «Майстерня оздоблення та дизайну» Помічнянського ЦДЮТ (Батенко Єлизавета - ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»; Шатненко Анастасія - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край»); Бондаренко Вікторія Вікторівна, керівник гуртка «Рукоділля» Помічнянського ЦДЮТ (Зобніна Анастасія – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»); Мартинюк Вікторія Володимирівна, керівник гуртків «Екос» та «Юні друзі природи» Помічнянського ЦДЮТ  (Жидулова Дарія  -         І місце, Білоконь Анастасія – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічний сувенір»); Осадчук Олена Олексіївна,  керівник гуртка «Початкове технічне моделювання з паперу» Помічнянського ЦДЮТ (Андрєєва Віра – І місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання); Аріель Фідальго Поррата, вчитель фізичної культури Помічнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (команди юнаків та дівчат з баскетболу вибороли ІІ місце в обласній Спартакіаді серед школярів та ІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу3*3); Олійник Леонід Петрович, вчитель фізичної культури Піщанобрідської ЗШ І-ІІ ступенів (команда зі спортивного туризму зайняла ІІІ місце в обласному чемпіонаті зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді).
       Далі конференція продовжилась звітною інформацією від начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Силенко Л.В. про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік.
       На закінчення своєї доповіді начальник привітала всіх з початком нового навчального року та побажала всім учасникам навчально-виховного процесу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків та злагоди в державі!
   За підсумками рейтингу у номінації «Управлінська діяльність», нагороджено Добровеличківський НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №2 – гімназія» та Перчунівську ЗШ І-ІІІ ступенів, у номінації «Методична робота» перемогли Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 та Перчунівська ЗШ І-ІІІ ступенів, у номінації «Олімпіади» найбільшу кількість балів набрали Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 та  Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1, у номінації «Конкурс-Ерудит» найбільшу кількість набрали Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 та Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1, у номінації «Спорт» перемогу здобули Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 та Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів. Серед сільських шкіл І-ІІ ступенів в усіх номінаціях перемогла Олексіївська ЗШ І-ІІ ступенів.
        За перемогу у районній спартакіаді працівників освіти перемогли Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3, Дружелюбівський НВК та Миколаївський НВК (відповідно І, ІІ та ІІІ місця).
         На серпневій конференції також було відзначено роботу колективу Добровеличківського МНВК.  
      За підсумками підготовки навчальних закладів до нового навчального року начальник відділу освіти, молоді та спорту Силенко Л.В. та заступник голови райкому профспілки працівників освіти Яковенко К.М. вручили сертифікати усім навчальним закладам району.
      По закінченню конференції було прийнято рекомендації щодо організації освітнього процесу у навчальних закладах району у 2015-2016 навчальному році.
    Та на сам кінець, учасники заходу мали змогу насолодитися приємними хвилинами,  які подарували працівники відділу культури Добровеличківської райдержадміністрації.
 


Переглядів: 210 | Додав: Irina | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Серпень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
Архів записів