Погода
Головна » 2015 » Січень » 8 » Спортивний гарт освітян
19:57
Спортивний гарт освітян

5 січня 2015 року в Добровеличківській ЗШ №1 пройшов перший етап районної Спартакіади серед працівників закладів освіти. Для участі в змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок та дартсу прибули представники з 17 навчальних закладів району.

Найбільша кількість учасників була в змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків та дарсту. Відповідно до положення про Спартакіаду дозволялась одночасна участь одного учасника одразу в кількох видах змагань.

В змаганнях з настільного тенісу всі учасники були розподіленні на дві підгрупи переможці яких у фінальному квартеті розіграли призові місця. Як і в попередні роки перше та друге місця зайняли Шинкарук М.Ф. (Юр’ївська ЗШ) та Аріель Фідальго (Помічнянська ЗШ №3), а третє місце вперше виборов Роман А.С. (Помічнянська ЗШ №2). У змаганнях жінок традиційно не було рівних Осипенко Т.О. (Помічнянська ЗШ №3), друге місце посіла Панченко Т.І. (Добровеличківська ЗШ №1), а третє місце за додатковими показниками виборола Димкова Л.М. (Миколаївський НВК).

Серед шахістів у змаганнях чоловіків не було рівних Аріелю Фідальго (Помічнянська ЗШ №3), другий результат показали одразу троє учасників: Горбачов О.І. (Помічнянська ЗШ №1), Царенко Р.В. (Олексіївська ЗШ) та Махмудов І.А. (Любомирський НВК), третє місце теж зайняли три учасники: Малафій С.В. (Миколаївський НВК), Рябченко І.В. (Дружелюбівський НВК) та Філонов В.А. (Помічнянська ЗШ №2). У змаганнях жінок однаковий результат показали Кісєльова С.В. (Олексіївська ЗШ) та Лясковець Л.П. (Помічнянська ЗШ №1), які зайняли перше місце, друге місце розділили: Мєркунова Н.О. (Помічнянська ЗШ №3) та Врадій Т.А. (Добровеличківська ЗШ №1).

Змагання з шашок проходили у впертій та цікавій боротьбі, в підсумку переможцем серед чоловіків став Мазур О.Ю. (Добровеличківський НВК №2), друге місце зайняв Ковальчук Ю.В. (Миколаївський НВК), третє місце у Васильєва М. М. (Помічнянська ЗШ №3). У змаганнях жінок перемогу святкувала Росул В.Т. (Гнатівська ЗШ), друге місце в Репетир М.Ю. (Добровеличківська ЗШ №1), третій результат в  Котрікової М.О. (Дружелюбівський НВК).

Самим влучним у змаганнях з дартсу став Аріель Фідальго (Помічнянська ЗШ №3), другий результат у Біктімірова С.В. (Дружелюбівський НВК), а третій результат одразу в двох учасників: Ліщенка М.В. (Добровеличківська ЗШ №1) та Ліщенка А.М. (Липнязька ЗШ №1). Всі переможці та призери змагань були нагородженні дипломами та медалями.

Переглядів: 665 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0