П`ятниця, 28.04.2017, 00:36
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2016 » Грудень » 27 » Спартакіада працівників закладів освіти
20:51
Спартакіада працівників закладів освіти
   27 грудня в Добровеличківській ЗШ №1 пройшли змагання районної Спартакіади серед працівників. Учасниками змагань стали колективи 13 навчальних закладів. Найсильніших освітяни визначали в змаганнях з шахів, шашок, настільного тенісу, дартсу та волейболу.
   Найбільшу кількість учасників зібрали змагання з шашок серед чоловіків, у підсумку переможцем став Мазур Олег (Добровеличківський НВК №2), друге місце зайняв Орлов Вадим (Помічнянська ЗШ №1), третє місце виборов Малафій Сергій (Миколаївський НВК). У змаганнях серед жінок одразу три учасниці набрали однакову кількість очок і лише за додатковими показниками перемогу святкувала Бон Олена (Миколаївський НВК), друге та третє місце як і минулого року розділили Леміш Юлія (Помічнянська ЗШ №3) та Літвінова Ніна (Гаївський НВК).
У змаганнях з шахів серед чоловіків переможцем став Царенко Роман (Олексіївська ЗШ), другий результат в Шинкарука Мирона (Добровеличківський НВК №2), третє місце в Калашніка Олександра (Перчунівська ЗШ). Серед жінок не було рівних Кісельовій Світлані (Олексіївська ЗШ), друге місце розділили Мєркунова Надія (Помічнянська ЗШ №3) та Непота Оксана (Перчунівська ЗШ), третє місце виборола Мосінс  Світлана (Липнязька ЗШ №1).
   Серед тенісисток впевнену перемогу здобула Осипенко Тетяна ( Помічнянська ЗШ №3), друге місце в Ласкавої Людмили (Помічнянська ЗШ №1), третє в Артемєвої Юлії (Тернівський НВК). Серед чоловіків переможцем став Шинкарук Мирон (Добровеличківський НВК №2), друге місце в Аріеля Фідальго Поррата (Помічнянська ЗШ №3), третє місце в Чецького Богдана (Гаївський НВК).
Найвлучнішим в змаганнях з дартсу став Аріель Фідальго Поррата (Помічнянська ЗШ №3), другий результат в Козеровського Андрія (Тернівський НВК) , третє місце розділили Поліщук Микола (Гаївський НВК) та Михайленко Віктор (Тишківська ЗШ №1).
   У турнірі з волейболу переможцем стала команда Тернівського НВК, яка у фіналі здолала своїх суперників з Гаївського НВК. У грі за третє місце команда Олександрівської ЗШ перемогла волейболістів Помічнянської ЗШ №3.
   У підсумковому заліку за результатами з чотирьох видів перше місце виборола команда Помічнянської ЗШ №3, друге місце в працівників Гаївського НВК, третє місце в Помічнянської ЗШ №1.






Переглядів: 167 | Додав: Личко | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Корисні посилання
Архів записів