Погода
Головна » 2014 » Січень » 3 » Спартакіада працівників закладів освіти
20:47
Спартакіада працівників закладів освіти

30 грудня 2013 року відбулись змагання другого етапу районної Спартакіади серед працівників закладів освіти. Свої вміння та навики у змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок та дартсу демонстрували команди які представляли 14 закладів освіти.

Серед тенісистів свій високий рівень підтвердили багаторічні лідери цього виду у чоловіків Шинкарук Мирон (Юр’ївська ЗШ), друге місце зайняв Димков Анатолій (Миколаївський НВК), третє місце в Малохатка Володимира (Добровеличківська ЗШ №1). Серед жінок не було рівних  Осипенко Тетяні (Помічнянська ЗШ №3), друге місце в Кісельової Світлани (Олексіївська ЗШ), третьою стала Ласкава Людмила (Помічнянська ЗШ №1).

Запекла боротьба точилась у змаганнях шахістів,  особливо серед жінок, де перше місце розділили одразу дві учасниці Лясковець Любов (Помічнянська ЗШ №1) та Кісельова Світлана (Олексіївська ЗШ), другий результат у Сапеги Анни (Липнязька ЗШ №2) третє місце зайняла Непота Оксана (Перчунівська ЗШ). Серед чоловіків переміг Журба Василь (Юр’ївська ЗШ), друге місце посів Луговий Віктор (Миколаївський НВК), третє місце в Махмудова Ігоря (Любомирський НВК).

У змаганнях шашкістів серед чоловіків переміг Васильєв Микола (Помічнянська ЗШ №3), друге місце виборов Мазур Олег (Добровеличківський НВК №2), третє місце в Ковальчука Юрія (Миколаївський НВК). Серед жінок перемогу здобула Малафій Вікторія (Миколаївський НВК), друге місце посіла Репетир Марина (Добровеличківська ЗШ №1), а третьою стала Ткаченко Людмила (Помічнянський ЗШ №3).

Найчисельнішою була кількість учасників які виборювали першість з дартсу. Найвлучнішим виявився Щербань Віктор (Тишківська ЗШ №2), другий результат у Ліщенка Миколи (Добровеличківська ЗШ №1), третій результат в Журби Василя (Юр’ївська ЗШ). Всі призери були нагороджені дипломами та медалями відділу освіти, молоді та спорту і райкому профспілки працівників освіти.

Змагання вкотре засвідчили високий рівень не лише професійної майстерності тих хто працює навчальних закладах, а й спортивний гарт освітян. Адже саме вони своїм прикладом покликанні надихати учнівську молодь  на заняття спортом та здоровий спосіб життя.

Переглядів: 657 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0