Розпочинається ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін - 5 Січня 2014 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 09.12.2016, 01:56
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Січень » 5 » Розпочинається ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
21:45
Розпочинається ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
З 11 січня стартує ІІІ етап Всеукаїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. До Вашої уваги склад учасників олімпіад від Добровеличківського району:

 

Українська мова та література  (11 січня 2014 року)

8 клас.

1. Мамалига Андрій – І м. ( Помічнянської ЗШ № 3)

9 клас

1.      Щербина Анна – І м. (учениця 9 класу Помічнянської ЗШ № 1)

10 клас

1. Стець Єлизавета – І м. (Помічнянської ЗШ № 1)

11 клас

  1. Коробка Анастасія - І м. (Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ст.)

 

Трудове навчання     (12 січня 2014 року)

9 клас (дівчата)

1. Іщенко Ганна - І м. (Помічнянська ЗШ №1)

11 клас (дівчата)

1. Веровенко Тетяна - І м. (Помічняська ЗШ №1)

 

Історія___(18 січня 2014 року)_

8 клас

1.Завалко Владислав – І м. (Тишківська ЗШ №1)

9 клас

1.Юденко Олександр – І м. (Дружелюбівський НВК)

10 клас

1.Хараїм Валерія – І м. (Помічнянська ЗШ № 3)

11 клас

1.Яцевич Богдан – І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

 

 Економіка  (19 січня 2014 року)

9 клас

1.Бабенко Аліса - І м.  (Добровеличківська ЗШ № 1)

11 клас

1.Врадій Дмитро – І м.  (Добровеличківська ЗШ № 1)

2.Пасхал Владислав – ІІ м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

 

 Біологія___(25 січня 2014 року)

8 клас

1.Бурсук Ліна                -  І м.    (Добровеличківський НВК №2)

9 клас

1. Демчук Анастасія      -    І м.  (Помічнянська ЗШ № 1)

2. Марчинська Олена    -    І м.  (Помічнянська ЗШ № 3)

10 клас

  1. Коробка Анастасія – І м. (Піщанобрідська ЗШ)

 

 Математика 26 січня 2014 року

7 клас

1.      Пономаренко Ольга – І м. (учениця 7 класу Добровеличківської ЗШ № 1)

8 клас

1.Шевченко Валентина – ІІ м. (учениця 8 класу Липнязької ЗШ № 1)

9 клас

1.      Денисенко Катерина - ІІІ м. (учень 9 класу Помічнянської ЗШ № 3)

 

10 клас

1.Личко Владислав - І м. (учень 10 класу Добровеличківської ЗШ № 1)

11 клас

1.      Горелік Олена -  ІІ м.    (учениця 11 класу Помічнянської ЗШ № 3)

 

Правознавство_____(1 лютого 2014 року)

9 клас

1.Сюсель Олег - І м. (Помічнянська ЗШ № 1)

10 клас

1.Шендерук Роман - І м. (Помічнянська ЗШ № 1)

11 клас

1.Панченко Наталія - І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

 

Хімія __(8 лютого 2014 року)

 

 Російська мова та література      (8 лютого 2014 року)

8 клас

1.Шишло Ольга – І м. (Помічнянська ЗШ №2)

9 клас

1. Марчинська Олена – І м. (Помічнянська ЗШ №3)

2. Денисенко Аліна – ІІ м.   (Помічнянська ЗШ №1)

 

10 клас

1.      Шиндерук Роман – І м.   (Помічнянська ЗШ №1)

11 клас

1.      Гавриленко Олександр – І м. (Помічнянська ЗШ №1)

 

Фізика     (9 лютого 2014 року)

 

8 клас

1.      Шевченко Валентина – І м. (Липнязька ЗШ №1)

9 клас

1.      Марчинська Олена – І м. (Помічнянська ЗШ № 3)

10 клас

1.      Хараїм Валерія – І м.     (Помічнянська ЗШ № 3)

11 клас

1.      Рудік Марина – І м. (Помічнянська ЗШ № 3)

 

Екологія      (9 лютого 2014 року)

 10 клас

1.Мниха Ігор – І м. (Добровеличківська ЗШ № 1)

11 клас

1.Манзар Мирослава – І м. (Липнязька ЗШ 1)

 

Фізична культура (15-16 лютого 2014 року)

11 клас

Дівчата.

1.                    Нерода Вікторія – І м. (Піщанобрідська ЗШ)

Юнаки.

1.                    Климишин Микола – І м. (Тишківська ЗШ №1)

 

 

Англійська мова   (15 лютого 2014 року )

 

9 клас

1. Бондаренко Каріна - І м. (Тишківська ЗШ №2)

10 клас

1. Задорожна Валентина - І м. (Добровеличківська ЗШ №1)

11 клас

1. Яцевич Богдан -І м. (Добровеличківська ЗШ №1)

 

Географія (16 лютого 2014 року)

 

 

Інформаційні технології (16 лютого 2014 року)

 

 Педагогіка і психологія 23 лютого 2014 року

11 клас

1.  Гаспарян Лариса    –  І м.       (Помічнянська ЗШ № 3)

 

 

 

 

 

 

 

 


Переглядів: 276 | Додав: Личко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні посилання
Архів записів