Результати районних олімпіад серед учнів 3-х та 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району - 19 Березня 2015 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Субота, 03.12.2016, 06:34
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
\\\
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » 2015 » Березень » 19 » Результати районних олімпіад серед учнів 3-х та 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району
15:23
Результати районних олімпіад серед учнів 3-х та 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району
   Результати районних предметних олімпіад серед учнів 3-х та 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.
МАТЕМАТИКА
3 клас
І місце
1. Коротич Олександр – Добровеличківський НВК № 2 (вч. Михайленко Т.Ю.)
2. Снопік Єлизавета – Помічнянська ЗШ № 2 (вч. Бойко І.В.)
3. Бондаренко Єлизавета - Помічнянська ЗШ № 3 (вч. Зогова О.Т.)
4. Ясеновенко Максим - Помічнянська ЗШ № 3 (вч. Зогова О.Т.)
5. Мельник Ілля – Липнязька ЗШ № 1 (вч. Шеремет Н.В.)
6. Ротару Адріана – Тернівський НВК (вч. Герніченко Т.М.)
7. Левицька Сніжана - Тернівський НВК (вч. Герніченко Т.М.)
8. Кульчицька Анна – Новолутківський НВК (вч. Малохатко Т.О.)
ІІ місце
1. Підлубна Євгенія – Федорівська ЗШ (вч. Татчук Т.В.)
ІІІ місце
1. Юденко Яна – Дружелюбівський НВК (вч. Жалба М.О.)

4 клас
І місце
1. Колесов Антон – Помічнянська ЗШ № 1 (вч. Спринсян Н.М.)
2. Білоконь Анастасія - Помічнянська ЗШ № 1 (вч. Дмитрієва С.А.)
ІІ місце
1. Куделя Назар – Добровеличківський НВК № 2 (вч. Боліла Л.В.)
2. Колбасіна Марина - Добровеличківський НВК № 2 (вч. Боліла Л.В.)
3. Каркуша В’ячеслав – Помічнянська ЗШ № 1 (вч. Дмитрієва С.А.)
4. Томашевський Дмитро - Помічнянська ЗШ № 2 (вч. Недобора О.Б.)
5. Найда Андрій – Добровеличківська спеціалізована ЗШ-інтернат (вч. Щербова Н.М.)          
ІІІ місце
1. Накушенко Катерина – Помічнянська ЗШ № 3 (вч. Пакош Л.О.)

УКРАЇНСЬКА  МОВА
3 клас
І місце
1. Поліщук Альбіна - Помічнянська ЗШ № 3 (вч. Зогова О.Т.)
2. Бондаренко Єлизавета - Помічнянська ЗШ № 3 (вч. Зогова О.Т.)
ІІ  місце
1. Бугрей Ірина - Помічнянська ЗШ № 3 (Марченко О.В.)
2. Підлубна Євгенія - Федорівська ЗШ (вч. Татчук Т.В.)
3. Кульчицька Анна – Новолутківський НВК (вч. Малохатко Т.О.)
4. Буд-Гусаїм Алєся - Помічнянська ЗШ № 2 (вч. Бойко І.В.)
5. Присяжнюк Інна – Тишківська ЗШ № 1 (вч. Татарчук Л.В.)
6. Ротару Адріана – Тернівський НВК (вч. Герніченко Т.М.)
7. Дапіра Дмитро – Липнязька ЗШ № 2 (вч.Кучеренко В.Ф.)
8. Родіна Марія - Федорівська ЗШ (вч. Татчук Т.В.)
ІІІ  місце
1. Кулик Ірина – Добровеличківський НВК № 2 (вч. Михайленко Т.Ю.)
2. Усенко Софія – Помічнянська ЗШ № 1 (вч. Тендюк Л.І.)
3. Талмазан Ангеліна – Помічнянська ЗШ № 2 (вч. Канівець І.А.)
4. Левицька Сніжана – Тернівський НВК (вч. Герніченко Т.М.)
5. Васільєва Валерія – Гнатівська ЗШ (вч. Залюбовська  Т.М.)

4 клас
І місце
1. Куліш Юлія – Тишківська ЗШ № 1 (вч. Перепелиця С.В.)
ІІ  місце
1. Талмазан Аріна – Помічнянська ЗШ № 2 (вч. Недобора О.Б.) 
ІІІ  місце
1. Сис Ірина – Перчунівська ЗШ (вч. Мосійчук Н.М.)
2. Волошина Олена - Добровеличківська спеціалізована ЗШ-інтернат (вч. Щербова Н.М.)           
3. Тимошенко Максим – Добровеличківська ЗШ №1 (вч. Врадій Т.А.)
4. Головня Наталія – Гнатівська ЗШ (вч. Малішенко С.В.)

ПРИРОДОЗНАВСТВО
3 клас
І місце
1. Левицька Сніжана – Тернівський НВК (вч. Герніченко Т.М.)
2. Підлубна Євгенія – Федорівська ЗШ (вч. Слободян О.І.)
ІІ місце
1. Чижма Владислав – Помічнянська ЗШ № 3 (вч. Зогова О.Т.)
ІІІ місце
1. Мкртчян Анастасія – Перчунівська ЗШ (вч. Перепчик Н.А.)
2. Гуйван Анастасія – Миколаївский НВК (вч. Малафій С.В.)

Я І УКРАЇНА
4 КЛАС
І  місце
1. Пашкова Ірина - Добровеличківська спеціалізована ЗШ-інтернат (вч. Щербова Н.М.)               
2. Волошина Олена - Добровеличківська спеціалізована ЗШ-інтернат (вч. Щербова Н.М.)          
ІІ місце
1. Суліма Олександра – Липнязька ЗШ № 2 (вч. Линюк З.А.)
ІІІ місце
1. Шовенко Яна – Помічнянська ЗШ № 1 (вч. Дмітрієва С.А.)
Про результати районних олімпіад серед учнів 3-х та 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району (№84 від 17.03.2015р.)
Переглядів: 242 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні посилання
Архів записів