Вівторок, 12.12.2017, 02:28
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
///
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 102
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 28
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2015 » Листопад » 25 » Результати конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (3-4 класи)
17:06
Результати конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (3-4 класи)
ПРОТОКОЛ
результатів ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика 3-4 класи 
 

з/п
Прізвище, імя учня Школа ПІБ
учителя
бали місце
3 клас
1 Мазуренко Олександр Добровеличківська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Баранчук В.Д. 11 І
2 Дядечко Богана Добровеличківська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Баранчук В.Д. 10 ІІ
3 Дубограй Ірина Добровеличківський НВК Ковальчук Л.М. 8 ІІІ
4 Буцик Антоніна Добровеличківська
ЗШ -інтернат
Грон І.А. 8 ІІІ
5 Іщенко Ганна Добровеличківська
ЗШ -інтернат
Грон І.А. 4,5  
6 Мазур Уляна Добровеличківська
ЗШ -інтернат
Грон І.А. 8 ІІІ
7 Залюбовська Ксенія Гнатівський НВК   6,5  
8 Приступа Віталій Дружелюбівський НВК Дубовська Л.М. 5,5  
9 Кешман Олександра Федорівський НВК Шевченко А.І. 10 ІІ
10 Марченко Аліна Тишківська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Лучак А.В. 6  
11 Павлова Вікторія Помічнянська ЗШ №3 Ткаченко Л.В. 6  
12 Галюк Анна Помічнянська ЗШ №3 Боднар Н.В. 4  
13 Зінич Богдан Помічнянська ЗШ №1 Гриценко Л.В. 4  
14 Осипенко Єлизавета Миколаївський НВК Ковальчук В.М. 4  
4 клас
1 Зачепа Олександра Добровеличківська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Малімон І.Л. 27 І
2 Закаленко Віка Добровеличківська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Малімон І.Л. 20,5  
3 Кулик Ірина Добровеличківський НВК Михайленко Т.Ю. 23 ІІІ
4 Ганський Олег Добровеличківська
ЗШ -інтернат
Чоботар Т.Ю. 14  
5 Бондаренко Дарина Добровеличківська
ЗШ -інтернат
Чоботар Т.Ю. 6  
6 Омельченко Єлизавета Добровеличківська
ЗШ -інтернат
Чоботар Т.Ю. 9  
7 Юденко Яна Дружелюбівський НВК Жалба М.О. 13,5  
8 Присяжнюк Інна Тишківська
ЗШ І-ІІІ ст. №1
Татарчук Л.В. 25,5 ІІ
9 Екало Маргарита Тишківська
ЗШ І-ІІІ ст. №2
Ахмет В.А. 13  
10 Король Дмитро Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. Яворська О.А. 18,5  
11 Ісупова Вікторія Карбівська
ЗШ І-ІІ ст.
Прокопенко О.В. 10,5  
12 Кульчицька Анна Новолутківський НВК Малохатко Т.О. 25,5 ІІ
13 Підлубна Євгенія Федорівський НВК Татчук Т.В. 21  
14 Буд-Гусаїм Алєся Помічнянська ЗШ №2 Бойко І.В. 19  
15 Остапенко Ірина Помічнянська ЗШ №1 Тендюк Л.І. 17  
16 Росенко Дарія Помічнянська ЗШ №2 Канівець І.А. 13  
17 Урсатій Валерія Олексіївська ЗШ Самошко Р.П. 12  
18 Талмазан Ангеліна Помічнянська ЗШ №2 Канівець І.А. 11  
19 Бондаренко Єлизавета Помічнянська ЗШ №3 Зогова О.Т. 11  
20 Шматков Богдан Миколаївський НВК Ковальчук В.М. 8  
21 Усенко Софія Помічнянська ЗШ №1 Тендюк Л.І. 4  
Переглядів: 893 | Додав: Irina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Обласний педагогіч
Обласний педагогічний Марафон Штрихи до портрета Василя Сухомлинського
Учитель року 2018
Учитель року-2018
Новий навчальний рік
Про організацію
навчально-виховного
процесу
у 2017/2018 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні посилання
Архів записів