Вівторок, 23.05.2017, 08:53
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
23 травня 2017 року стартує основна сесія ЗНО (українська мова та література)
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 100
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 73
Форма входу
Погода
Головна » 2015 » Листопад » 20 » Результати конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
17:03
Результати конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
   Результати ІІ етапу XVI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика 
 

з/п
Прізвище та ім’я Школа Кількість набраних балів Місце
5 клас (36 балів максимум)
1 Піщана Вікторія Добровеличківський НВК №2 28,5  І
2 Талмазан Аріна Помічнянська ЗШ №2 26,5  ІІ
3 Канівець Анастасія Помічнянська ЗШ №1 26  ІІІ
4 Головня Наталія Гнатівський НВК 24  
5 Каркуша В'ячеслав Помічнянська ЗШ №1 24  
6 Сис Ірина Перчунівська ЗШ 21  
7 Думенко Дар’я Добровеличківський СЗШ-інтернат 20  
8 Саліонович Маргарита Олексіївська ЗШ 17,5  
9 Завалко Влада Тишківська ЗШ  І-ІІІ ступенів №2 17  
10 Лобунець Богдан Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 15,5  
11 Кохно Олександр Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ ступенів 15,5  
12 Волошина Олена Добровеличківський СЗШ-інтернет 15,5  
13 Середенко Владислав Помічнянська ЗШ №3 13,5  
14 Пашкова Ірина Добровеличківська СЗШ-інтернат 9  
15 Сивак Михайло Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 5,5  
6 клас (36 балів максимум)
1 Арабова Катерина Перчунівська ЗШ 25  І
2 Квашня Олена Помічнянська ЗШ №3 24,5  ІІ
3 Гончарова Олена Помічнянська ЗШ №1 22,5  ІІІ
4 Матковська Віталіна Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 20,5  
5 Ма6луш Дар'я Помічнянська ЗШ №1 19,5  
6 Давидчук Ярослав Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2 19  
7 Степаненко Карина Олексіївська ЗШ 17,5  
8 Рубан Мирослава Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 18  
9 Кузьменко Олександра Гнатівський НВК 17,5  
10 Тітомир Вікторія Тишківська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 17  
11 Сагрунова Аріна Червнополянський НВК 16,5  
12 Бородіна Дар’я Піщанобрідська ЗШ  І-ІІІ ступенів 15,5  
13 Шкода Ірина Любомирський НВК 12,5  
14 Рубан Олександра Помічнянська ЗШ №1 12  
15 Панасюк Ілона Піщанобрідська ЗШ    І-ІІ ступенів 11,5  
16 Захарченко Валерія Добровеличківська СЗШ-інтернат 11  
17 Жора Людмила Карбівська ЗШ  І-ІІ ступенів 9,5  
18 Іщенко Марина Добровеличківська СЗШ-інтернат 9  
7 клас (38 балів максимум)
1 Колесник Анастасія Помічнянська ЗШ №1 26,5  І
2 Осипенко Наталія Помічнянська ЗШ №3 25,5  ІІ
3 Виноградова А. Перчунівська ЗШ 25,2  ІІІ
4 Гульдас Аліна Помічнянська ЗШ №1 21,5  
5 Малохатко Ярослава Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 21  
6 Зубенко Анастасія Олександрівська ЗШ І-ІІ ступенів 16,5  
7 Пєєва Марина Помічнянська ЗШ №1 14,5  
8 Силенко Ірина Дружелюбівський НВК 14,5  
9 Морозов Олег Добровеличківський НВК №2 14  
10 Осипенко Артем Олексіївська ЗШ 12,5  
11 Куріщенко Денис Гнатівський НВК 13,5  
12 Білий Данило Добровеличківський СЗШ-інтернат 9,5  
13 Андрусішина Тетяна Миколаївський НВК 8,5  
14 Гігач Артем Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 8,5  
15 Козаченко Аліна Помічнянська ЗШ №2 7  
16 Гаюс Наталія Федорівський НВК 5,5  
17 Губар Вікторія Добровеличківська СЗШ-інтернат 5  
18 Андрусішина Надія Миколаївський НВК 4  
19 Герасімова Євангеліна Липнязька ЗШ  І-ІІІ ступенів №2 3  
8 клас (38 балів максимум)
1 Вовченко Артем Помічнянська ЗШ №2 36,5  І
2 Затуливітер Оксана Червонополянський НВК 27  ІІ
3 Ситник Аліна Помічнянська ЗШ №1 26,5  ІІІ
4 Поліщук Еліна Помічнянська ЗШ №3 26  
5 Шевченко Катерина Тернівський НВК 23,5  
6 Кудіна Любов Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 22,5  
7 Шепелюк Владислава Добровеличківський НВК №2 22,5  
8 Таляр Віта Гнатівський НВК 20  
9 Євпак Вікторія Піщанобрідська ЗШ     І-ІІІ ступенів 20  
10 Слободян Ольга Федорівський НВК 19  
11 Дромашко Артем Добровеличківська СЗШ-інтернат 19  
12 Муратова Аміна Олексіївська ЗШ 18  
13 Степаненко Юлія Добровеличківська СЗШ-інтернат 18  
14 Домашова Тамара Піщанобрідська ЗШ    І-ІІ ступенів 17  
15 Липкан Валентина Тишківська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 16  
16 Стромило Дарина Тишківська ЗШ  І-ІІІ ступенів №2 15  
17 Литвиненко Аліна Андріївська ЗШ  І-ІІ ступенів 8,5  
18 Литвиненко Анна Андріївська ЗШ  І-ІІ ступенів 3  
9 клас (35 балів максимум)
1 Середа Владислав Помічнянська ЗШ №3 26,6  І
2 Пономаренко Ольга Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 22,5  ІІ
3 Лисич Анастасія Піщанобрідська ЗШ  І-ІІІ ступенів 21,5  ІІІ
4 Попов Владислав Помічнянська ЗШ №2 20  
5 Яндович Олена Помічнянська ЗШ №3 20  
6 Карпенко Каріна Добровеличківська СЗШ-інтернат 20  
7 Сароян Софія Піщанобрідська ЗШ  І-ІІ ступенів 18  
8 Ярмошенко Владислав Олексіївська ЗШ 17  
9 Чересленко Яніна Карбівська ЗШ  І-ІІ ступенів 14,5  
10 Лукашук Людмила Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 11,5  
11 Нікозенко Ольга Добровеличківська СЗШ-інтернат 11,5  
12 Бердичевська Катерина Помічнянська ЗШ №1 10  
13 Білобровко Вадим Андріївська ЗШ  І-ІІ ступенів 8,5  
14 Шевченко Ірина Добровеличківська СЗШ-інтернат 7,5  
15 Шендрик Анна Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 3,5  
16 Клименко Анна Помічнянська ЗШ №1 3  
10 клас (41 бал максимум)
1 Бірзул Вероніка Помічнянська ЗШ №1 30  І
2 Ковальчук Олена Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 26  ІІ
3 Шевченко Валентина Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 25,5  ІІІ
4 Завалко Дмитро Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 19  
5 Захарія Зінаїда Піщанобрідська ЗШ  І-ІІІ ступенів 19  
6 Кобзар Дмитро Помічнянська ЗШ №3 16  
7 Василенко Вікторія Червоно полянський НВК 16  
8 Іщенко Олена Добровеличківська СЗШ-інтернат 14,5  
9 Сабова Руслана Липнязька ЗШ  І-ІІІ ступенів №2 14  
10 Сінькевич Вікторія Тернівський НВК 13,5  
11 Дубограй Юрій Добровеличківська СЗШ-інтернат 9,5  
11 клас (41 бал максимум)
1 Іщенко Ганна Помічнянська ЗШ №1 32  І
2 Бражка Владислав Добровеличківська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1 26,5  ІІ
3 Галак Марія Червонополянський НВК 25,5  ІІІ
4 Третьяченко Анастасія Добровеличківський НВК №2 24  
5 Семенюк Дар’я Добровеличківський СЗШ-інтернат 22,5  
6 Рябовол Жанна Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1 22  
7 Денисенко Карина Помічнянська ЗШ №3 19,5  
8 Ванельчук Дарія Помічнянська ЗШ №1 19  
9 Суліма Анастасія Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2 16  
10 Блохін Геннадій Добровеличківська СЗШ-інтернат 12,5  
 
Переглядів: 1888 | Додав: Irina | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні посилання
Архів записів