Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури - 10 Листопада 2014 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
Середа, 22.02.2017, 21:41
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Семінар заступників директорів з навчально - виховної роботи переноситься з 24 лютого на 03 березня 2017 року
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 99
Нових за місяц: 1
Нових за тиждень: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 72
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Листопад » 10 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
15:43
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

   01 листопада 2014 року на базі Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури для учнів 7-11 класів.

Результати олімпіади:

7 клас

І місце (31,5б) – Вовченко Артем Євгенійович, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

ІІ місце (26,5 б) – Степаненко Юлія Олександрівна, Добровеличківська спеціалізована школа-інтернат;

ІІІ місце (25 б) – Липкан Валентина, Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

ІV місце (21,5 б) – Шевченко Катерина Іванівна, Тернівський НВК;

V місце (20 б) – Янчук Юлія Дмитрівна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

VІ місце (19,5 б) – Затуливітер Оксана Олегівна, Червонополянський НВК;

VІІ місце (17,5 б) – Рибенко Анна Петрівна, Тишківської ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

VІІІ місце (17 б) – Менченя Анастасія, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

ІХ місце (15,5 б) – Цабевська  Олександра Олександрівна, Олексіївська ЗШ І-ІІ ст.;

ІХ місце (15,5 б) – Поліщук Еліна Іванівна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3;

Х місце (15 б) – Приходченко Катерина Сергіївна, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ст. №1;

ХІ місце (12,5 б) – Тарануха Ярослав, Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

ХІІ місце (12 б) – Таляр В.В., Гнатівська ЗШ І-ІІІ ступенів;

ХІІІ місце (11 б) – Басиста Аліна, Добровеличківський НВК.

8 клас

І місце (35,5 б) – Пономаренко Ольга Олександрівна, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

ІІ місце (23,5 б) – Яндович О.В., Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3;

ІІІ місце (25 б) – Бердишевска Катерина Юріївна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;;

ІV місце (18 б) – Батенко Єлизавета Вадимівна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

V місце (12 б) – Осадча Аліна Олегівна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3;

VІ місце (7,5 б) – Лукашук Людмила Степанівна, Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

VІ місце (7,5 б) – Сівак Назар Геннадійович, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

VІ місце (7,5 б) – Ярмошенко Владислав Сергійович, Олексіївська ЗШ І-ІІ ступенів.

9 клас

І місце (28,5 б) – Шишло Ольга Володимирівна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

ІІ місце (26 б) – Мамалига Андрій Сергійович, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3;

ІІІ місце (23,5 б) – Бірзул Вероніка Олегівна, Помічнянська  ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

ІV місце (23 б) – Шевченко Валентина В’ячеславівна, Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

V місце (18,5 б) – Сароян Ріпсіме Мгерівна, Піщанобрідська ЗШ І-ІІІ;

VІ місце (17 б) – Боярко Ігор В’ячеславович, Тишківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

VІІ місце (14 б) – Тарасенко Анна Олександрівна, Олексіївська ЗШ І-ІІ ст.;

VІІІ місце (11,5 б) – Сінькевич Вікторія Василівна, Тернівський НВК;

ІХ місце (11 б) – Гебескул Єлизавета Олегівна, Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів.

10 клас

І місце (40 б) – Марчинська Олена Володимирівна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3;

ІІ місце (39,5 б) – Галак Марія Федорівна, Червонополянський НВК;

ІІІ місце (28,5 б) – Бражка Владислав Юрійович, Добровеличківська  ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

ІV місце (28 б) – Штукатурова Наталія Миколаївна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3;

V місце (26 б) – Третьяченко Анастасія Юріївна, Добровеличківський НВК;

VІ місце (20 б) – Іванова Дарина Юріївна, Перчунівська ЗШ І-ІІІ ступенів;

VІІ місце (19,5 б) – Бондаренко Карина Василівна, Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

VІІІ місце (17 б) – Ванельчук Дар’я Віталіївна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

ІХ місце (12 б) – Суліма Анастасія Дмитрівна, Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

Х місце (10,5 б) – Калниболотчук Аліна Сергіївна, Добровеличківська спеціалізована школа-інтернат.

11 клас

І місце (37 б) – Хараїм Валерія Миколаївна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3;

ІІ місце (33 б) – Горбачова Анастасія Олегівна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

ІІІ місце (32 б) –  Стець Єлизавета Петрівна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

ІІІ місце (32 б) –  Науменко Юлія Сергіївна, Добровеличківський НВК;

ІV місце (31,5 б) – Мазур  Крістіна Сергіївна, Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

V місце (26 б) – Боровик Аліна Юріївна, Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

VІ місце (19,5 б) – Ковтун Анастасія Сергіївна, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів №2;

VІІ місце (18 б) – Науменко Світлана Олегівна, Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1;

VІІІ місце (17,5 б) – Минченко Ярослав Юрійович, Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів;

VІІІ місце (17,5 б) – Полішко Олександр Олександрівна, Піщанобрідський аграрний ліцей;

ІХ місце (11,5 б) – Михайляк Анастасія Вікторівна, Перчунівська ЗШ І-ІІІ ступенів;

Х місце (8,5 б) – Зінченко Людмила Степанівна, Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2.

Переглядів: 462 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Корисні посилання
Архів записів