Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики - 12 Листопада 2014 - Методкабінет відділу освіти Добровеличківської РДА
П`ятниця, 09.12.2016, 01:58
Районний методичний кабінет
відділу освіти, молоді та спорту
Добровеличківської райдержадміністрації
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Статистика
...
Всього: 98
Нових за місяц: 0
Нових за тиждень: 0
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0

Хлопців: 26
Дівчат: 71
Форма входу
Погода
Головна » 2014 » Листопад » 12 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
09:31
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

   08 листопада 2014 року на базі Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики для учнів 6-11 класів.

Результати олімпіади:

6 клас

Місце

П. І. Б. учня

Школа

Бали

І

Осипенко Наталія Валеріївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

12

І

Рябов Артем Володимирович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

12

ІІ

Малохатко Ярослава Володимирівна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

10

ІІІ

Горбатюк Ярослав Олександрович

Добровеличківський НВК

8

ІV

Чайка Аліна Русланівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

5,5

V

Чипегін Віталій Віталійович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

5

V

Козаченко Аліна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

5

V

Білий Данило Сергійович

Добровеличківська спеціалізована школа-інтернат

5

VI

Штукін Олексій Сергійович

Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

4

VII

Сопега Вікторія Євгеніївна

Добровеличківський НВК

3,5

VIII

Оверчук Валерія Віталіївна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1

1,5

VIII

Оспа Дарина Андріївна

Добровеличківський НВК

1,5

IX

Назаренко Юлія Олексіївна

Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

1

IX

Ясінський Олег Олегович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

1

IX

Нестер Вікторія

Перчунівська ЗШ

І-ІІІ ступенів

1

X

Видра Анастасія Валентинівна

Миколаївський НВК

І-ІІ ступенів

0,5

X

Писаренко Катерина Сергіївна

Олексіївська ЗШ

І-ІІ ступенів

0,5

7 клас

Місце

П. І. Б. учня

Школа

Бали

І

Вовченко Артем

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

13

II

Пойченко Данило Петрович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

12

III

Степаненко Юлія Олександрівна

Добровеличківська спеціалізована школа-інтернат

9

IV

Кудіна Любов Вікторівна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

7

V

Янчук Юлія Дмитрівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

6,5

VI

Страшило Дарина Віталіївна

Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

4

VII

Каркуша Дмитро Андрійович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

2

VIII

Липкан Валентина Володимирівна

Тишківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

1,5

VIII

Коваленко Оксана Василівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

1,5

IX

Цабевська Олександра Олександрівна

Олексіївська ЗШ

І-ІІ ступенів

1

X

Затуливітер Оксана Олегівна

Червонополянський НВК

0,5

X

Чухланцев Владислав Сергійович

Добровеличківський НВК

0,5

X

Стоцький Олексій Анатолійович

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2

0,5

X

Когодовський Едуард

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

0,5

X

Штіль Аліна Ігорівна

Піщанобрідська

ЗШ І-ІІ

0,5

8 клас

Місце

П. І. Б. учня

Школа

Бали

ІІ

Ярмошенко Владислав Сергійович

Олексіївська ЗШ

І-ІІ ступенів

9,5

ІV

Пономаренко Ольга Олександрівна

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

8

V

Єрємєєв Максим Олександрович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

7,5

VI

Сівак Назар Геннадійович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

7

VII

Козіров Богдан Сергійович

Добровеличківська спеціалізована школа-інтернат

6,5

VIII

Гульдас Артем

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

6

ІX

Середа Владислав Дмитрович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

5,5

IX

Нестер Ірина Олександрівна

Перчунівська ЗШ

І-ІІІ ступенів

5,5

IX

Марус Аліна Олексіївна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2

5,5

X

Онуфрієнко Владислав Олексійович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

3,5

X

Алійчук Ростислав Вадимович

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1

3,5

XI

Полуєв Антон Сергійович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

3

9 клас

Місце

П. І. Б. учня

Школа

Бали

І

Огнарьова Софія Віталіївна

Добровеличківський НВК

10,5

IV

Звіздогляд Олександр Володимирович

Олексіївська ЗШ

І-ІІ ступенів

6

V

Пойченко Олександр Петрович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

5,5

VI

Шишло Ольга Володимирівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

4

VII

Шевченко Валентина В’ячеславівна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1

3,5

VIII

Сароян Ріпсіме Мгерівна

Піщанобрідська

ЗШ І-ІІ

3

VIII

Кенжаєва Каріна Олександрівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

3

VIII

Причепа Надія Сергіївна

Перчунівська ЗШ

І-ІІІ ступенів

3

IX

Кондратюк Вікторія Олександрівна

Добровеличківський НВК

2,5

IX

Василенко Вікторія Олексіївна

Червонополянський НВК

2,5

X

Сабова Руслана Федорівна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №2

1,5

10 клас

Місце

П. І. Б. учня

Школа

Бали

І

Марчинська Олена Володимирівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

13

IV

Денисенко Карина Сергіївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

8

V

Білий Костянтин Миколайович

Добровеличківська спеціалізована школа-інтернат

7,5

VI

Блохін Геннадій Миколайович

Добровеличківська спеціалізована школа-інтернат

6,5

VII

Моторний Олександр Олександрович

Добровеличківський НВК

5

VIII

Ванельчук Дарія Віталіївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

4,5

IX

Шафорост Анна Сергіївна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1

4

X

Волкодав Аліна Андріївна

Піщанобрідський аграрний ліцей

2

XI

Красовська Ксенія Сергіївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

1,5

XI

Рябовол Жанна Василівна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1

1,5

11 клас

Місце

П. І. Б. учня

Школа

Бали

І

Личко Владислав Віталійович

Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

19

ІІІ

Філімонов Віталій Вікторович

Добровеличківський НВК

9

IV

Науменко Світлана Олегівна

Липнязька ЗШ І-ІІІ ступенів №1

7

V

Хараїм Валерія Миколаївна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

5

VI

Шумілова Марія Юріївна

Піщанобрідський аграрний ліцей

3

VII

Машніков Микола Едуардович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №2

2

VIII

Шиндерук Роман Павлович

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №1

0,5

VIII

Злацька Анна Олександрівна

Помічнянська ЗШ

І-ІІІ ступенів №3

0,5

Переглядів: 496 | Додав: LavrenyukVV | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Учитель року 2017
Учитель року-2017
Графік олімпіад
Графік проведення
ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Результати
Результати ІІ етапу
Всеукраїнських
учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Корисні посилання
Архів записів